Зірка "Артиста" Уггі виходить на пенсію


Новини: Зірка
Уггі виходить на пенсію.
Джек Рассел тер'єр Уггі, який прославився завдяки своїй участі в німому фільмі «Артист», виходить на пенсію. Останньою появою на публіці для Уггі стане вручення премії «Золотий нашийник», аналог «Оскара» для собак, а потім і на самому «Оскарі».
Цього року Уггі отримав відразу дві номінації на «Золотий нашийник» - за фільми «Артист» і «Води слонам!». Пес зумів підкорити глядачів і Каннського фестивалю - саме там тер'єрові вручили спеціальний приз.
У кожному разі, після церемонії «Оскар» 26 лютого Уггі виходить на пенсію, як повідомляють його тренери Омар фон Мюллер і Сара Кліффорд. В даний момент Уггі вже 10 років, що для маленьких собачок порівнянно з людськими 70 роками, року коли вже практично всі люди знаходяться на пенсії.
Саме Сара Кліффорд записала Уггі на кастинг «Артиста» і була його головним тренером, працюючи з Уггі по 15 годин на добу. Вона стверджує, що тер'єр міг би і раніше зніматися в короткометражках і рекламах, але повнометражні фільми, зйомки яких затягуються на кілька місяців, вже не під силу псу:

- Ми не змушуємо наших собак працювати. Наприклад, Уггі сам насолоджується процесом, але все ж він вже починає потроху відставати, коли працює довго. 

Катя Зиновьева 26 січня 2012


Ім’я:
25 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі» Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі»

Так, про вампірів.

25 вересня 2021 0 114
Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена

Новое переосмислення Шекспіра.

23 вересня 2021 0 333
Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері» Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері»

Повнометражний фільм про лондонського детектива.

23 вересня 2021 0 283
Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 208