Зірка "Дивергента" зіграє Джона Кеннеді


Новини: Зірка
Зірка фільмів "Дивергент" і "Винні зірки" Ансель Елгорт зіграє роль Джона Кеннеді в біографічній драмі під назвою Mayday 109. Як повідомляє видання Deadline, мова в картині піде про маловідомі широкому загалу сторінки біографії майбутнього президента, а саме його службі в ВМС США під час Другої світової війни.
Кеннеді був капітаном торпедного катера РТ-109, проходив службу на Соломонових островах. Під час одного з нічних боїв з японською ескадрою ворожий есмінець буквально розрізав катер Кеннеді навпіл. Отримавши серйозну травму спини, майбутній президент зумів організувати евакуацію живих членів екіпажу. Протягом п'яти годин вони вплав добиралися до найближчого берега, причому одного з поранених матросів Джон Кеннеді весь цей час тримав на плаву. У результаті вони опинилися на острові, де їх через тиждень підібрав новозеландський катер. За цей та інші подвиги Кеннеді був удостоєний безлічі нагород, в тому числі "Пурпурного серця".
Терміни робіт над картиною і її можливий прокатний графік поки не уточнюються. Продюсерська команда приступила до пошуку режисера.
Сергей Задко 27 червня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 198
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 340
"Бембі" отримає фільм-ремейк "Бембі" отримає фільм-ремейк

Ще один проект Disney.

27 січня 2020 0 195