Фредерік Бегбедер


Frédéric Beigbeder
Дата народження:
21 вересня 1965

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Французький прозаїк, публіцист, режисер, сценарист і актор.

Народився в Нейі-сюр-Сен, Франція.

Бегбедер отримав диплом Паризького інституту політичних досліджень, а потім диплом DESS в області реклами і маркетингу в CELSA (Вища школа інформації і комунікації). В результаті, він став копірайтером в крупному рекламному агентстві "Young and Rubicam". Одночасно співпрацював в якості літературного критика у журналах Elle, Paris Match, Voici ou encore VSD. Він був звільнений з "Young and Rubicam" через деякий час після виходу в світ роману "99 франків", що представляв собою сатиру і викриття рекламного бізнесу. Між тим, він став вести свою власну телепередачу про літературу "Книги і я" на каналі Paris Première.

У січні 2003 видавнича група Flammarion запропонувала Бегбедеру місце редактора. Першою книгою, обраною Бегбедером, виявився роман Лоли Лафон "Непереборне збудження".

Заслужену славу одного з найцікавіших сучасних французьких письменників Фредеріку Бегбедеру принесли романи "Спогади пришелепуватого молодого чоловіка" (1990), "Канікули в комі" (1995), "Любов живе три роки" (1997), "Оповіданнячка під екстазі" (1999) , "Романтичний егоїст", "99 франків" та інші.

У кіно дебютував в якості сценариста та актора - у фільмі "Les infortunes de la beauté" (1999). В 2011 році Бегбедер спробував себе в якості режисера знявши картину "Любов живе три роки", на основі власного одноіменного роману.
Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар