Паула Абдул


Paula Abdul
Дата народження:
19 червня 1962

Рейтинг персони

6.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американська актриса, продюсер, співачка і хореограф. 

Народилася в Сан Фернандо, Каліфорнія, США.  Після закінчення школи Паула несподівано для багатьох відмовилася від стипендії в престижному Джульярді, поступивши в коледж в Нортріджі, після чого пройшла за конкурсом в групу чір-лідерів баскетбольної команди "The Lakers". Наступні три роки Паула працювала в місцевих театральних трупах, які ставили мюзикли і мелодрами з танцями в курортних літніх театрах або просто неба, а на початку 80-х років потрапила на навчання до відомого хореографа і постановщика Джозефа Трейма, який запросив її в трупу сучасного танцю "The Bell Lewitzki Company". Пола заробила серйозну репутацію в Голлівуді і почала отримувати запрошення ставити танці або сценічний рух тим або іншим поп-зіркам. 

Займалася хореографією і ставила танці для ранніх кліпів членів сімейства Джексонів, Принца, Джорджа Майкла та інших суперзірок середини 1980-х, а також цілого ряду кінофільмів (наприклад, "Краса по-американськи". За ці роботи їй була присуджена в 1989 р. премія "Еммі". 

У 1988 Абдул випустила свій перший сольний альбом — "Forever Your Girl". Впродовж подальших чотирьох років Абдул була однією з самих розкручених і продаваємих поп-співачок  не лише в США, але і у всьому світі. У 1989 році отримала п'ять винагород МТV. 

В даний час є одним з трьох суддів найпопулярнішого телешоу США — "American Idol".Ім’я:
30 вересня 2020
Ваш коментар