Сергій Аброскін


Сергей Аброскин
Дата народження:
18 травня 1982

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Актор Сергій Сергійович Аброскін народився в російській столиці 18 травня 1982 року. З ранніх років займався футболом і мріяв стати спортсменом. Так 2 роки провчився Московській Державній Академії Фізичної Культури (з 1999 по 2001). Потім Сергій вирішив перекваліфікуватися і відправився набувати кіноспеціальность в РАТІ (колишній ГИТИС). У 2005 році Аброскін отримав диплом акторської групи режисерського факультету в майстерні Сергія Женовача. Грав у театрі Студії Театрального Мистецтва. Тут його можна було побачити в театральних постановках «Як вам це сподобається», «Гравці», «Битва життя», «Зубожілий рід», «Об-Ло-Мов-Щина» та багатьох інших. Також грав в акторському ансамблі в ГІТІСі в ролі Дормідонта у виставі «Пізня любов».

З 2009 року з'являється на екрані. Вперше засвітився в невеликій ролі в російському історичному серіалі «Іван Грозний» Андрія Ешпая. А наступною роботою стала головна роль в короткометражної картині Таїсії Ігуменцевої «Дорога на ...» (2011). Його персонаж - дивний хлопець, що працює в магазині дивовижних, але даремних речей, а вечорами полюбляє дивне проведення часу - ошатно одягнувшись, виходить у двори житлових кварталів і голосно посилає всіх (але нікого конкретного). Так він зустрічає таку ж дивну дівчину, з якою знаходить спільну мову. Фільм отримав безліч призів на різних міжнародних кінофестивалях, у тому числі перше місце в конкурсній студентській програмі Каннського кінофестивалю. Незабаром актор одружився на режисерові цього фільму - Таїсії Ігуменцевій. Також він виконав одну з головних ролей в її наступній роботі - трагікомедії «Віддати кінці» (2013).

У 2011 році Аброскін також знімався у двох фільмах: виконав головну роль (Петі Старикова) в комедії Сергія Осіпьян «Хлопець з Марсу» і невелику роль у драматичній стрічці з ранніми композиціями легендарного музиканта Віктора Цоя «Нероби» режисера Андрія Зайцева. Останнім часом Сергій займається зйомками в серіалах. З 2013 по 2014 його можна побачити в окремих серіях серіалу «Вчителі» та у ролі Андрія Макаревича в музичному серіалі Олександра Стефановича «Кураж».
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар