Роберто Аґірре-Сакаса


Roberto Aguirre-Sacasa

Рейтинг персони

4.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

Роберто Агірре-Сакаса - американський сценарист і продюсер. Його батько був відомим дипломатом Нікарагуа. Роберто навчався в університеті Джорджтауна і отримав диплом за спеціальністю англійської літератури в університеті Макгілла в Монреалі в Канаді. Також в 2003 році Агірре-Сакаса закінчив Йельську Школу Драми. Деякий час після закінчення навчання Роберто працював у вашингтонському Театрі Шекспіра як драматург.

Дебют на телебаченні відбувся в 2006 році, Роберто відшліфовував отримані знання в драматичному серіалі «Велика любов». У 2009 році він став співавтором сценарію (разом з Елі Адлер і Іеном Бреннаном) комедійного серіалу «Невдахи». У цих же серіалах проявив свої здібності в якості продюсера. У 2012 році написав сценарій до короткометражної драматичній стрічки «Dark Matters».

У 2013 році на екрани виходить трилер «Телекінез» режисера Кімберлі Пірс, головні ролі в якому виконали Хлоя Грейс Морец і Джуліанна Мур. «Телекінез» - нова версія екранізації роману Стівена Кінга «Керрі» (перша екранізація побачила світ в 1976 році завдяки Брайану Де Пальма). Роберто працював над створенням сценарію цієї картини разом з Лоуренсом Д. Коеном, який брав участь у створенні різних фільмів по творам Стівена Кінга, у тому числі і першої версії екранізації цього роману.

Зараз Агірре-Сакаса пише сценарій до фільму жахів «Місто, яке боялося закатів» режисером якого виступить Альфонсо Гомез-Рейон.
Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар