Юлія Александрова


Юлия Александрова
Дата народження:
14 квітня 1982

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 7

Біографія

Російська акторка Юлія Ігорівна Александрова народилася 14 квітня 1982 року в російській столиці. Популярність і впізнаваність прийшла після фільму «Всі помруть, а я залишуся» Валерії Гай Германіки. Крім цього фільму, актриса була задіяна в різних кінематографічних і телевізійних проектах.

У 2003 році стала випускницею курсу Б. А. Морозенко в ГІТІСі. Через рік опинилася в колективі театральної трупи «АпАРТ». На театральних підмостках вона виконала ролі в спектаклях «Капабланка», «Морозко», «Біда від ніжного серця», «Ревізор. 1835 »,« Старий друг краще ... ». Тут познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком режисером і сценаристом Жорою Крижовніковим (Андрієм Першиним), який якраз в цей час працював у цьому театрі. У кіно Юлія дебютувала у фільмі «Тато» режисера Володимира Машкова в ролі студентки. Наступні кілька років знімалася в невеликих ролях у комедії «Двоє біля ялинки, не рахуючи собаки», кінострічці «Дикуни», і епізодах серіалів «Зона», «Затемнення» і «Автономка». Справжнім успіхом стала співпраця з популярною серед молодого покоління режисером Валерією Гай Германікою. Першою роботою разом зі скандальним режисером стала роль у драматичному фільмі «Всі помруть, а я залишуся», прем'єра якого відбулася на кінофестивалі в Каннах в 2008 році. Робота в цьому фільмі принесли Александровій популярність і впізнаваність серед широкої аудиторії телеглядачів. Наступною роботою в тандемі була «Школа». Багатосерійний фільм про підліткове бунтівне буття світ побачив у 2010 році. Героїня Юлії - емо-дівчинка зі складним характером на прізвисько Колючка стала одним з лідируючих образів телевізійної стрічки.

Юлія одружена з Жорою Крижовніковим. Александрова служить музою для російського режисера вже багато років. Ще під час служби в театрі, не було жодної постановки Жори, яка обійшлася б без участі Александрової. Після того, як він перекваліфікувався в кінорежисера, актриса з'являється абсолютно у всіх його короткометражних і повнометражних роботах. Вона виконала головні ролі в його дебютному фільмі «Щаслива покупка» (2010), а також у повнометражному комедійному фільмі «Гірко!» (2013). У «Гірко!» Александрова виконала роль нареченої Наталії, а її партнером по знімальному майданчику став актор і телеведучий Сергій Свєтлаков («Прожектор Періс Хілтон") і Егор Корешков ("Брати Ч"). Ця стрічка стала справжнім фурором для російського кінопрокату: гонорар в 20 разів перевищив кошти, витрачені на її створення.

Зараз актриса продовжує зніматися у свого чоловіка в короткометражному фільмі «Ненароком», а також зайнята в зйомках нової частини «Гірко! -2». Вдома разом з чоловіком виховують доньку Віру.
Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар