Пьєр Аім


Pierre Aïm

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Пьєр Аім - французький оператор і актор. З'явився на світ 31 січня 1959 року в Парижі, Франція. Пьєр працює в кіно з 1987 року. Його першою роботою в якості оператора стала короткометражна стрічка «Le panorama», знята режисером Крістофом Лозільоном. Після цього він знімав короткометражку «Анаон» разом з режисером Франсуа-Рено Лабарт. У 1898 році Аім став одним з операторів фільму жахів «Адреналін», що складається з декількох новел про основні людські страхи.

На початку 1990-х років Пьєр зняв кілька короткометражних стрічок («Kaddish», «Вбивці» і «La jalousie»), а в 1993 році виступив оператором в повнометражному франко-бельгійському фільмі «Метиска» Матьє Кассовіца, де також виконав одну з невеликих ролей - поліцейського нетрадиційної орієнтації. У тому ж році він став оператором фільму Антуана Душе «Жак-фаталіст». Після цього він працював над серіалом «Швидка допомога», а в 1995 році на екрани вийшов новий фільм режисера Матьє Кассовіца з Венсаном Касселем у головній ролі - кримінальна драма «Ненависть», в якому Аім виступив оператором. Фільм був відзначений професійним журі «Сезар». Протягом 1990-х Пьєр співпрацював з різними режисерами, серед його робіт фільми «Привіт, Кузен!» (1996), «Убивця (и)» Матьє Кассовіца (1997), «Мадлен» (1998), «Чоловік як жінка» (1998), «Воскреслий» (1998), «Усмішка клоуна» Еріка Беснарда, британський фільм «Божевільні корови» (1999) та багато інших. Також в 1997 році Пьер Аім зіграв в якості актора в ролі Макса у французькому фільмі режисера Кароль Жакоббі «Щось ще, крім любові».

На початку 2000-х років Аім виступив оператором в більш ніж 25 фільмів, серед яких мелодрама «Любить - не любить» з Одрі Тоту, драма «Життя мене вбиває», кіноальманах« Париж, я люблю тебе », комедія« Бобро пожаловать!» режисера Дені Буна, драма Керен Едай «Яффа» та багато інших. А біографічна драма «Мсьє Н.» Антуана де Кона, в якому Аім також виступив оператором, був номінований на премію «Сезар».

У 2011 році на екрани вийшла кримінальна драма «Полісс», знята режисером Майуенном Ле Беско, над якою як оператор працював Пьєр і був нагороджений премією «Сезар» за кращу операторську роботу в 2012 році. В цей же час Пьєр працював ще над кількома фільмами, які вийшли на широкі екрани кількома роками пізніше, серед них комедії «Макс» і «Не зле б схуднути», телевізійна драма Орсо Мірета «Мій друг П'єро», сімейна комедія Трістана Сегела «Знову 16», а також комедії «Співаючі завтра» Ніколаса Кастро і «Випускний іспит» Антуана Блоссера (обидва фільми 2014року).

Зараз Пьєр працює разом з режисером Жаном-Марком Венсаном над історичним фільмом «Божевільний П'єро» і над фільмом режисера Самюеля Беншетрі «Asphalte».
Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар