Медхен Емік - біографія, фільмографія та фото Медхен Емік - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Медхен Емік


Персона - Медхен Емік
Like
«Mädchen Amick»
Дата народження:
12 грудня 1970

Біографія

Американська актриса. 

Народилася в  місті Спаркс, Невада, США. 

Своїм незвичайним ім'ям (нім. Mädchen  — дівчинка) вона зобов'язана матері Джуді, яка родом з Німеччини і не хотіла давати дочці звичайне американське ім'я. 

Батьки Медхен розлучилися, коли дівчинці були два з половиною роки. Через деякий час мати Медхен знову вийшла заміж, за музиканта. Під керівництвом вітчима у віці трьох років Медхен почала вчитися грі на фортепіано. Пізніше вона освоїла і інші музичні інструменти: контрабас, скрипку і гітару. 

Рішення стати актрисою Емік прийняла ще в шкільні роки. Вона брала уроки акторської майстерності в Школі Роберта МакКвіна в Ріно і займалася хореографією (степ, балет, джаз, сучасний танець). 

В 1987 році у віці 16 років Медхен переїхала до Лос-Анджелеса, щоб зайнятися акторською кар'єрою. На початку вона завоювала визнання як модель і танцівниця в декількох відеокліпах Ріка Естлі і Хуліо Іглесіаса. Потім послідували ролі в телесеріалах  "Зоряний шлях: Наступне покоління" (1989) і "Рятувальники Малібу" (1989).

Справжня популярність чекала Медхен Емік після зіграної в 1990-1991 роки ролі битої своїм чоловіком Лео офіціантки Шеллі Джонсон в телесеріалі Девіда Лінча "Твін Пікс".  

В 1992 році Емік зіграла одну з головних ролей в трилері "Лунатики" по Стівену Кінгу, заслуговує на увагу і роль у фільмі "Секс, брехня, безумство (1993).  

Знімалася в таких фільмах як "Піти по-англійськи" (1995), "Вибуховий ефект" (1996), "Рана" (1997), "Список" (2000), "Сцени злочину" (2001), "Глобальна загроза" (2002), "Священик" (2011) та інші. 

У Медхен Емік багато ролей в різних  телевізійних серіалах. 

В 1990 році Медхен Емік познайомилася з музикантом Девідом Алексісом, за якого вийшла заміж через два роки. У них двоє дітей.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
15 вересня 2019
Ваш коментар