Ієва Андреєвайте


Iéva Andrejevaite

Рейтинг персони

9.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 8

Біографія

Ієва Адреєвайте - литовська актриса в кіно і на телебаченні. Ієва (її також іноді називають Євою) народилася 1 січня 1988 року у Вільнюсі. З юних років вона відвідувала уроки гри на фортепіано та гітарі, любила співати і навчалася вокалу. Крім цього дівчина професійно займалася танцями (балету), чому віддала близько 8 років свого життя. Також вона проявила себе у спорті, особливу перевагу віддає верховій їзді, гімнастиці та фігурному катанню.

Після школи Ієва вирішила осягати ази майбутньої професії в Литовській академії музики і театру, навчання в якій закінчила в 2011 році. Дебют Ієви на екрані відбувся ще під час навчання в академії - її перша акторська робота відбулася у драматичному трилері і режисерському дебюті молодої кінематографістки з Литви Кристини Серейкайте «Помилка сценарію» (випущений в 2010 році), де вона виконала епізодичну роль. Через два роки юну актрису можна було побачити в ролі Марії в детективному серіалі спільного виробництва Литви та Грузії «Винний шлях». А в 2013 році на екрани вийшло відразу кілька картин з її участю, серед них англо-литовський короткометражний фільм «Півмісяць Джуніпер» литовського режисера Тадаса Відмантаса, російська кримінальна мелодрама «Холодне блюдо» Володимира Нахабцева молодшого, в якій Ієва виконала одну з головних ролей разом з Іллею Шакуновим. А також в цей період вона була зайнята у фільмі Армаса Рулайтіса і Марії Кавтарадзе «Аварія».

У 2014 році Анреєвайте запам'яталася глядачам як Інга в біографічній драмі «Стартап», знятій Євгеном Ткачуком. Її героїня - одна з головних дійових осіб в картині, а разом з нею в головних ролях знялися Шаміль Хаматов і сам Євген Ткачук.

Самою «свіжою» акторською роботою Ієви на сьогоднішній день є роль Тані у російському кримінальному серіалі режисера Єгора Баранова «Фарци». Також до виходу на екрани готується британський кримінальний трилер режисера Оуена Харріса «Убий своїх друзів», в якому актриса виконає роль Анни. Крім того, незабаром шанувальники зможуть побачити свою улюбленицю в одній з головних ролей серіалу «Перехрестя долі», а разом з нею на екрані з'являться Валерія Ланська і Ніно Кантарія (відома глядачам за серіалом «Відлига»).

Ієва Андреєвайте більшу частину свого часу проводить у Лондоні, де знімається в картинах британського виробництва.
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар