Навін Ендрюс


Naveen Andrews
Дата народження:
17 січня 1969

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Англійський актор індійського походження Навін Ендрюс народився в січні 1969 року в Ламбеті, Лондон. Батьки Навіна вихідці з Керали, покинули батьківщину і перебралися в Англію в 1960-і роки. Його батько був робітником на залізниці, а мати співробітницею поштового відділення. До виховання своїх дітей (у Навіна є молодший брат) мали дуже строгий підхід, забороняли синам розмовляти індійською мовою, щоб уникнути небажаного акценту. З 5-річного віку Навін зацікавився мистецтвом і твердо вирішив пов'язати свою долю з акторською професією. В 16 років Ендрюс був зарахований на курс в Гілдхоллській школі музики і театру, де також вчилися британський актор Девід Тьюліс та шотландський актор Юен Макгрегор. У 1991 році після закінчення навчання відбувся кінодебют Ендрюса в кінострічці «Лондон вбиває мене» режисера Ханіфа Курейши.

За свою творчу кар'єру Навін з'явився в різних образах в більш ніж 30 фільмах. Серед його акторських робіт ролі у фільмах: «Кама Сутра: Історія кохання» (1996) режисера Миру Наїра, фільм Роберта Родрігеса «Планета страху» (2007), трилер «Темний світ» Дугласа Арніокоскі, головні ролі в австралійській стрічці «Справжня любов і хаос »Ставроса Казантідіс та індійської драмі« Хлопці з Бомбея »Кайзада Густада і багато інших. Актора також можна побачити в популярних серіалах, деякі ролі в яких стали особливо цінними для кар'єри Навіна. Роль лейтенанта Кіла Сінха в серіалі «Англійський пацієнт принесла акторові славу і впізнаваність в кінці 1990-х, а поповнити ряди шанувальників вдалося після серіалу« Залишитися в живих »(2004 - 2010), де Ендрюс з'явився в ролі Саїда Джарра. Акторський талант високо оцінили не тільки любителі, але і професіонали. За свою роботу актор був номінований на премії «Еммі» і «Золотий глобус». Недавно актор з'явився в одній з ролей пригодницького серіалу «Синдбад» (2012).

У 2013 році вийшло відразу три картини за участю Ендрюса, серед яких фантастичний канадсько-американський серіал «Одного разу в країні чудес», телевізійна драма «Нерозумний» і біографічна драма Олівера Хіршбігеля «Діана: Історія кохання», де він виконав головну роль разом з Наомі Уоттс.

Навін Ендрюс живе в Лос-Анджелесі. Багато років був у стосунках з американською актрисою Барбарою Херші, яка старша Навіна на 21 рік. Вони познайомилися під час зйомок фільму «Потонути на суші» в 1999 році, після чого почалася їх історія кохання, із зустрічами і розставаннями. Пара остаточно розірвала відносини в 2009 році. Ендрюс має сина Навіна Джошуа від колишньої дівчини - чесько-французької актриси Єлени Євстафії.
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар