Одетт Еннейбл


Odette Annable
Дата народження:
10 травня 1985

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса.

Одетт Джульєтта Юстман народилася 10 травня 1985 року в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, США. Її мати була кубинкою, а батько виходець з Колумбії і Нікарагуа. Вільно володіє іспанською. Почала кінокар'єру в 1990 році, будучи ще дитиною, з незначною ролі в фільмі «Детсадовский поліцейський», де головну роль зіграв Арнольд Шварценеггер. Після закінчення християнської середньої школи в Ріверсдейле вона планувала отримати ступінь бакалавра на факультеті фінансів в Loyola Marymount University, але в кінцевому підсумку продовжила акторську кар'єру.

Еннебл знялася в недовго проіснували телесеріалах «Саут-Біч» (2006) і «Дорога в осінь» (2007-2008). У 2007 році вона зіграла першу головну роль в кар'єрі, в телефільмі каналу Lifetime «Необачне поведінку», після чого була затверджена на головну жіночу роль у фільмі Джей Джея Абрамса «Монстро». Її справжнім проривом стала головна роль у трилері 2009 року «Ненароджений», який мав успіх в прокаті. Також вона знялася у фільмах «Знову ти», «І настане тьма» і «Подвійний агент».

На телебаченні Еннебл знялася в ситкомі 2011 року «Краща охорона», після чого приєдналася до акторського складу фінального сезону серіалу «Доктор Хаус». У початку 2013 року вона отримала головну роль в пілота ABC «Західна сторона», сучасній інтерпретації «Ромео і Джульєтти». У наступному році вона отримала одну з головних ролей в іншому серіалі ABC, «Клуб дружин астронавтів».

З 10 жовтня 2010 року Одетт одружена з актором Дейвом Еннеблом, з яким вона зустрічалася 21 місяць до їх весілля. У подружжя є донька - Чарлі Мей Еннебл (2015).
Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар