Кес Анвар


Cas Anvar

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Канадський актор Кес Анвар народився в місті Регіна і виріс у Квебеку, Монреалі. Актор зіграв понад 50-ти головних ролей в кіно і на телебаченні. Освіту здобув у відомій канадській Національній театральній школі.

Акторський дебют відбувся на початку 90-х років в серіалі «Urban Angel», після чого кілька років знімався в епізодах різних телевізійних серіалів. У 1995 році Анвар виконав роль в повнометражному фільмі жахів «Зачарована дошка 3: Одержимість» режисера Пітера Сватека.

В 2003 у фільмі «Афера Стівена Гласса» Біллі Рея Анвар з'явився в образі Камбіза Форухара, який викриває журналіста Стівена Гласса, роль якого виконав Хейден Крістенсен. Фільм став широко популярний в колах кіногурманів і отримав номінації на відомих міжнародних кінофестивалях. Також Кес брав участь в міні-серіалі «Супершторм» Джуліана Сімпсона і нашумілій кінокартині «Термінал» Стівена Спілберга, де партнерами по знімальному майданчику були Том Хенкс і Кетрін Зета-Джонс.

Актора можна побачити у фільмах «Іронія долі» («Twist of Fate»), пригодницькійстрічці Джорджа Ершбеймера «Марко Поло: Неймовірні пригоди», індійсько-канадській драмі «Звабити Маара», драматичній картині Грема Кліффорда «Спаситель», фантастичному бойовику «Трансформери : Помста занепалих »Майкла Бея, трилері Бена Аффлека« Операція «Арго» »та багатьох інших картинах. У 2013 році Анвар знявся в ролі Доді Файєда в біографічній драмі «Діана: Історія кохання» режисера Олівера Хіршбігеля. І в тому ж році засвітився на телеекранах у фантастичному серіалі «Штучний інтелект». За свою творчу кар'єру актор з'являвся в ролях величезної кількості популярних серіалів, серед яких: «Морська поліція: Спецвідділ», «Залишитися в живих», «Медіум», «Останній рубіж», «Касл», «Неверленд» та інші. Актор займався озвучуванням персонажів мультиплікаційного серіалу, його голосом говорить один з героїв американського фантастичного мультфільму «Зоряні війни: Війни клонів».

В 2014-му Анвар випробував свої сили в новій якості - продюсера фантастичного фільму Ніла Джонсона «Nobility». Крім того, Анвар добре відомий в театральних колах Канади. Він є художнім керівником театральної компанії Shakespeare-in-the-Park, трупа якої гастролює по всьому світу. Актор і сам бере безпосередню участь у театральних постановках. У числі його театральних робіт головні ролі в спектаклях за творами Вільяма Шекспіра (Макбет, Меркуціо, Просперо). За творчі успіхи Анвар був удостоєний премії Carla Napier за досягнення в театральній сфері і отримав нагороду Alliance Quebec's Youth Achievement за внесок у мистецтво.
Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар