Лі Аренберґ


Lee Arenberg
Дата народження:
18 липня 1962

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор.

Найбільш відомий ролями Ворчуна / Лероя в серіалі «Одного разу в казці» і Пинтель в перших трьох фільмах серії «Пірати Карибського моря».

Аренберг грав різні епізодичні ролі в різних серіалах по всесвіту «Зоряного шляху»: «Наступне покоління», «Глибокий космос 9», «Вояджер» і «Ентерпрайз». Його перша поява відбулося в дев'ятому епізоді першого сезону «Зоряний шлях: Наступне покоління», де він виконав роль ференги Деймона Бока. Примітно, що в серіалах «Глибокий космос 9» і «Ентерпрайз» Аренберг зіграв двох різних персонажів з однаковим ім'ям Граля. Крім того, Аренберг грав епізодичні ролі в декількох десятках серіалів, серед яких такі відомі як «Друзі», «Швидка допомога», «Сайнфелд», «Коломбо», «C.S.I .: Місце злочину», «Одружені ... з дітьми».

Більш помітну роль Аренберг виконав в перших трьох фільмах серії «Пірати Карибського моря». Він зіграв лисого пірата на ім'я Пинтель, який весь час був нерозлучний з однооким напарником Раджетті. З 2011 року Аренберг знімається в телевізійному серіалі «Одного разу в казці», де грає гнома Ворчуна.
Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар