Камілла Арведсон


Camilla Arfwedson
Дата народження:
16 жовтня 1981

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Англійська актриса.

Народилася 16 жовтня 1981 року в Вестмінстері, одному з районів Лондона. Батько майбутньої актриси мав шведське походження, мати - англійське. Навчалася в школі для дівчаток ім. Френсіса Холланда, пізніше вивчала Антична в Единбурзькому університеті.

На великому екрані дебютувала у фільмі «Герцогиня» (2008), також виконала головну роль в слешер Деклана О'Брайен «Поворот не туди 5: Кровна спорідненість» (2012), в якому зіграла жінку-шерифа Анджелу Картер.

Першу популярність на телебаченні Арфведсон здобула завдяки ролі лікаря Зосіі Марч, яка страждає від біполярного розладу, в медичному телесеріалі «Холбі Сіті» (2013-2018). Перш ніж отримати цю роль, вона відвідала три кастингу, поки нарешті продюсери не затвердили її кандидатуру. За виконання ролі Зосіі актриса була номінована на премії «National Television» і «TV Choice». Також, в серпні 2017 Камілла Арфведсон потрапила в лонг-лист претендентів на нагороду «Inside Soap», проте не отримала номінації. Крім цього, критиками була відзначена хороша акторська гра Камілли.
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар