Лука Арджентеро


Luca Argentero
Дата народження:
12 квітня 1978

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актор.

Місце народження: Турин, Італія.

Після середньої школи отримував вищу освіти за спеціальністю в сфері Економіки і торгівлі, отримавши диплом в 2004 році. Щоб заробити на кишенькові витрати, в період навчання працював за барною стійкою в нічному клубі. Будучи поміченим одним з видавців, у чому заслуга його гарної зовнішності, знімається в оголеному вигляді у фотосесії для календаря журналу "MAX". У 2004 році актор знімається в серіалі "Карабінери", який власне і приніс йому популярність. У період зйомок у серіалі, він знайомиться з Міріам Катанією, якій пізніше робить дві пропозиції, перш ніж вона погоджується. Його запрошують в повнометражне кіно, що в результаті вже в 2007 році дарує йому невелику нагороду на одному з фестивалів у категорії Найкраща чоловіча роль за фільм "Сатурн в протифазі". Там він зіграв роль гомосексуаліста, чий образ йому доводиться приміряти знову під час зйомок у фільмі "Не такий, як... хто?" (2009).

У 2007 році виконує провідну роль у фільмі "Уроки шоколаду", який в 2012 році отримує своєрідний сиквел, в якому актор знову був задіяний, правда вже як другорядний персонаж. Далі він так і продовжує зніматися в кіно, прийнявши в 2010 році запрошення бути зайнятим у зйомках фільму "Їж, молись, кохай", де головну роль виконала Джулія Робертс. У тому ж році актор дебютує на театральній сцені, зігравши в п'єсі "Закоханий Шекспір". Пробуючи себе в озвучці, в 2012 році дарує свій голос персонажу повнометражного мультфільму "Гладіатори Риму".

У вільний час багато часу приділяє спорту, займаючись плаванням, футболом, сноубордингом, тенісом. Граючи в теніс ще будучи підлітком, взяв чемпіонський кубок в одній з категорій. Будучи курцем, в один з періодів кинув це, але потім знову почав курити, так як цього вимагала одна з ролей.
Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар