Мойзес Аріас


Moises Arias
Дата народження:
18 квітня 1994

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський актор, режисер, сценарист, продюсер і оператор.

Мойзес Аріас народився 18 квітня 1994 року в Нью-Йорку, США. Його батьки колумбійські іммігранти. Він був вихований на двох мовах, тому вільно володіє англійською та іспанською. Улюблені музичні гурти - ACDC і Kiss. Зріст Мойзеса - 155 см. Є близьким другом Кайлі і Кендалл Дженнер. Захоплюється фотографіями.

У Мойзеса є молодший брат на ім'я Матео Аріас, який теж є актором. Разом вони зрежисували серію фільмів на YouTube під назвою "Moiswashere".

Акторська кар'єра Мойзеса почалася в 2005 році з епізодичних ролей на шоу "Все тіп-топ, або Життя Зака ​​і Коді", "Всі ненавидять Кріса".

У 2006 році він дебютував у серіалі "Ханна Монтана", де зіграв роль другого плану. Починаючи з другого сезону, у нього була одна з головних ролей.

У 2007 році актор озвучив персонажа мультсеріалу "Фінес і Ферб" - Фреда.

У 2009 році Мойзес зіграв Андре в молодіжному фільмі "Татовикрадення".

У 2013 році на екрани вийшов мультфільм "Нікчемний Я 2", у якому Аріас озвучив Антоніо Переца. Крім того, в цьому ж році Мойзес зіграв роль другого плану у фільмі "Гра Ендера".

У 2014 році Аріас був номінований на премію "Оскар" за "кращу чоловічу роль" у фільмі "Королі літа".

У 2016 році виходить фільм "Бен-Гур", де Мойзес Аріас виступить в ролі Гестаса – злочинця, якого розіпнули разом з Ісусом Христом.Постери
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар