Скот Армстронг - біографія, фільмографія та фото Скот Армстронг - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Скот Армстронг


Персона - Скот Армстронг
Like
«Scot Armstrong»
Дата народження:
22 вересня 1970

Біографія

Скот Армстронг - американський сценарист, продюсер і режисер, відомий за комедійними фільмами, створеним режисером Тоддом Філліпсом, в яких він виступив як сценарист.

Скот народився 22 вересня 1970 року в американському штаті Іллінойс. Свою кінокар'єру розпочав у 2000-х роках в якості сценариста. Його дебютним фільмом стала пригодницька комедія «Дорожня пригода», в якій він виступив співавтором сценарію разом з режисером картини Тоддом Філліпсом. Ця стрічка стала стартом на шляху до довгої і міцної дружби і творчої співпраці з Філліпсом. Уже в 2003 році Армстронг виступив сценаристом в його новій стрічці - комедії «Старе загартування», а трохи пізніше писав сценарії до його комедій «Старскі і Хатч» (2004) та «Школа негідників» (з Біллі Бобом Торнтоном у головній ролі).

У 2007 році на екрани вийшла чергова комедія «Дівчина моїх кошмарів», знята режисерами Боббі і Пітером Фарреллі, в якій Армстронг став одним зі сценаристів, а в головних ролях знялися Бен Стіллер і Малін Акерман. У 2008 році він займався написанням сценарію до спортивного комедійного фільму Кента Альтермана «Напівпрофесіонал», де також виконав одну з ролей.

У 2009 році Скот Армстронг продовжив свою творчу кар'єру сценариста фільмом «Дорожня пригода 2» Стіва Реша, і в цей же період відновив співпрацю з Тоддом Філліпсом і приєднався до групи сценаристів його нового фільму «Похмілля у Вегасі 2: З Вегаса в Бангкок».

На початку другого десятиліття 2000-х Армстронг зайнявся продюсуванням, серед проектів, в яких він виступив в якості виконавчого продюсера, були телевізійний фільм «Off Duty» Адама Бернштейна, драма Спенсера Сассера «Хешер», а також комедійні серіали «Друзі назавжди» і «Ветеринарна клініка» (в яких він працював над 6-ю епізодами в кожному).

У грудні 2014 року відбулася прем'єра дебютної стрічки Армстронга в якості режисера - комедії «Голі перці», в якій він також виступив в якості співавтора сценарію і співпродюсера. Фільм являє собою чергову «відірвану» історію про пригоди під час передвесільної вечірки і несподіваних її наслідків. На головні ролі були запрошені американські актори ТіДжей Міллер, Адам Паллі і канадець Томас Міддлдітч.

В даний час Армстронг займається продюсерською діяльністю, працюючи над серіалом «Будинок ігор» і комедією за власним сценарієм «Problem Child».

Скот Армстронг з травня 2006 року одружений на Керрі Лоу.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я:
20 вересня 2019
Ваш коментар