Девід Аркетт


David Arquette
Дата народження:
08 вересня 1971

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актор, режисер, продюсер, сценарист.

Місце народження: Вінчестер, Вірджинія, США.

Народився в акторській сім'ї, будучи сином артистів кіно і телебачення, так і братом тієї ж Патрісії Аркетт, при цьому інші дві сестри і брат актора теж присвятили себе акторській кар'єрі. Дитинство пройшло спочатку в Каліфорнії, а потім сім'я переїздить до Лос-Анджелес. Мати Девіда часто била дітей, а батько не рідко балувався прийомом всіляких незаконних препаратів.

Акторська кар'єра почалася в кінці 80-х, коли актор бере участь у зйомках серіалу "Вигнанці". Потім, знімаючись в серіалах, він засвітиться в фільмі "Баффі - переможниця вампірів" (1992). Після цієї ролі його починають запрошувати все частіше і вже на ролі в повнометражному кіно. Так в 1993 році на екрани виходить трилер "Квітка у дороги", де Аркетт зіграв разом з Джошем Броліном і Крістофером Ламбертом. Познайомившись на зйомках фільму "Крик" (1996) з актрисою Кортні Кокс, яку багато хто знає як Моніку в серіалі "Друзі", актор одружується на ній в 1999 році. Пара зіграла весілля в Сан-Франциско. Від Кортні Кокс у актора є одна дитина. Незважаючи на здавалося б лад у сім'ї, пара все ж переживає в травні 2013 року розлучення. Незважаючи на те, що на екрані персонажі актора виглядають часто безневинними і позитивними персонажами, сам він один час переживав сильну наркозалежність. У перемозі цього зла йому багато в чому допомогли відносини з Кортні Кокс.

Наприкінці 90-х актор вирішує себе спробувати як рестлер і це приносить йому певні успіхи. Він бере участь у важкій вазі і з часом майже добиється титулу чемпіона. У 2004 році актора можна побачити в "ролі" одного з персонажів відеогри "ESPN NFL 2K5", для якої він віддав свій голос і зовнішність. У серпні 2011 року брав участь в напрямку "Ні малярії", для чого поїхав в Африку. Брав участь у зйомках 13 сезону американської версії "Танці з зірками".

Останнім часом знімаючись як актор, часто виступає і як продюсер, чому він почав приділяти увагу в 2002 році. Крім того, в 2006 році дебютував як режисер з фільмом "Мандрівник". З останніх ролей варто згадати фільми "Давай зробимо дитину", "Крик 4", мультсеріал "Трон: Повстання".Постери
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар