Жюльєн Арруті - біографія, фільмографія та фото Жюльєн Арруті - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Жюльєн Арруті


Персона - Жюльєн Арруті
Like
«Julien Arruti»

Біографія

Французький актор і сценарист.

Жюльєн Арруті народився 25 листопада 1978 року в місті Рюей-Мальмезон, департамент О-де-Сен, регіон Іль-де-Франс, Франція. Виріс майбутній актор у місті Ла-Сель-Сен-Клу того ж регіону. Уже в молодому віці він захопився творчістю комедійної трупи "Банда Фіфі". Згодом Жюльєн сам вступив у їх склад і став одним з найяскравіших представників разом з Філіпом Лошо, Рим Керісі й Тереком Будалі. Спочатку Арруті був пародистом і, в основному, був учасником скетчів, але з часом він доріс і до великого кіно.

Дебют Жюльєна в кінематографі відбувся в 2010 році з невеликої ролі у фільмі Паскаля Шомеля "Серцеїд".

У 2013 році на екрани вийшла перша серйозна робота "Банди Фіфі" під назвою "Париж за всяку ціну" режисури Рим Керісі й за участю Арруті.

Наступний 2014 рік став дуже знаковим для цієї команди, адже саме тоді вийшла одна з їх найвідоміших робіт – картина Ніколя Бенаму й Філіпа Лашо "Superнянь", де сам Жюльєн зіграв одну з головних ролей, а також став одним з авторів сценарію. Через рік вони випустили продовження "Superнянь 2", де Арруті виступив у тих же амплуа.

2017 рік для актора і сценариста запам'ятався роботою над стрічкою Філіпа Лашо "SuperАлібі" ("Alibi.com"), де Жюльєн знову з'явився в одній із провідних ролей.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:

ПостериІм’я
25 серпня 2019
Ваш коментар