Пернілла Ауґуст

Увійти через
Реєстрація
 

Пернілла Ауґуст
 
Пернілла Ауґуст (Pernilla August)
Дата народження: 13 лютого 1958 1958-02-13
Біографія
 

Шведська акторка, режисер і сценарист.

Міа Пернілла Херцман-Еріксон (більш відома як Пернілла Аугуст) народилася 13 лютого 1958 року у Стокгольмі, столиці Швеції, у родині Хенріетти Пальміус-Вальгрен і Ло Хертцман-Еріксона. Уже з восьмирічного віку майбутня акторка навчалася в театральній школі, що дозволило їй із ранніх років звикнути до сцени. Деякий час Пернілла займалася соціальною роботою. У 1982 році Аугуст стала випускницею акторської школи при Королівському драматичному театрі Швеції, після чого грала в Народному театрі в Евле, муніципалітет Евле.

Пернілла дебютувала в кінематографі в 1975 році з фільму Роя Андерссона "Гіліап".

Перші великі проекти в кар'єрі Аугуст з'явилися у проміжку часу між 1982 і 1999 роками, коли вона зіграла в картинах "Фанні та Олександр" (1982), "Зоряні війни Епізод 1 – Прихована загроза" (1999).

2002 рік неймовірно активним у кар'єрі акторки. Протягом цього року акторка взяла участь у створенні таких стрічок, як "Я – Діна", "Карлсон, який живе на даху", "Зоряні війни Епізод 2 – Атака клонів".

Пернілла Аугуст була двічі заміжня: за письменником і сценаристом Класом Естенгреном і за режисером Білле Аугустом, але обидва шлюби закінчилися розлученням.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
23 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw