Том Остін


Tom Austen
Дата народження:
15 вересня 1988

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 9

Біографія

Том Остін - британський актор в кіно і на телебаченні. На світ з'явився 15 вересня 1988 року у Великобританії. Ази професії Остін осягав в Гіллдхоллській школі музики і театру в Лондоні (там він навчався на курсі акторської майстерності).

За свою ще досить нетривалу творчу біографію, Остін встиг з'явитися в близько 20 проектах, більшість з яких демонструвалися на телебаченні. Дебютна роль відбулася в 2007 році в австралійському телевізійному серіалі «Сатисфакція» на телеканалі «Showcase», де Том з'явився в образі Ремі. Після цього він відшліфовував професійні навички в епізодичних ролях й інших серіалів, серед яких «Безстидники» (в 7 сезоні, 16 епізоді), «Лікарі» (в 13 сезоні, 74 епізоді), «Борждіа», де знявся відразу в 4 епізодах в ролі Рафаелло Санті. Також його можна було побачити в серіалах «Пуаро» (у ролі Теда Вільямса) і «Покидьки» (у ролі Піта).

Дебют в повнометражному кіно для Остіна відбувся в мелодрамі новозеландського режисера Джейн Кемпіон «Яскрава зірка», що вийшов на екрани в 2009 році. Том постав перед глядачами в образі молодого офіцера. Після цього через рік актор зіграв у короткометражній комедії Меттью Батлера «E'gad, Zombies!» і стрічці «Crossharbour». Також в цей же період він отримав маленьку роль у кримінальній картині Рована Джоффе «Brighton Rock» за однойменним романом Грехема Гріна.

На початку 2010-х років Остін знову засвітився на телеекранах - в 6 епізодах комедійного серіалу «Бівер Фолс» і детективному серіалі «Джо», в якому виконав одну з головних ролей (Баярда) разом з Жаном Рено.

У 2013 році завершилася робота відразу над двома новими повнометражними картинами за участю Тома: пригодницьким бойовиком «Легенди: Гробниця дракона» Еріка Стайлза і сиквелом нашумілого фільму «Залізний лицар 2», знятого режисером Джонатаном Інглішем, в якому Остін став виконавцем головної ролі (разом з Томом Рис Харрісом і Роксаною МакКі). Також у вересні того ж року на телебаченні стартував комедійний серіал «Ірландці в Лондоні», де Том виконав роль Мартіна, а через рік вийшов британський детективний серіал «Гранчестер», з Остіном в ролі Гая Хопкінса.

Після цього Остін отримав роль охоронця британської сім'ї Джаспера Фроста в американському драматичному серіалі «Члени королівської сім'ї», який почав демонструватися в березні 2015 року. Вже дуже скоро шанувальники Остіна зможуть побачити його на екранах в канадській драмі Джорджа Менделюка «Урожай Диявола».

Крім роботи на знімальному майданчику Остін частину свого часу присвятив підкоренню сценічних підмостків, особливо часто він грав у постановках за творами Вільяма Шекспіра.Постери
Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар