Вес Болл


Wes Ball
Дата народження:
28 жовтня 1980

Рейтинг персони

8.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 11

Біографія

Уес Болл - американський режисер, сценарист і оператор. Народився 28 жовтня 1980 року. Болл зарекомендував себе в кіно і як графічний дизайнер та майстер візуальних ефектів. Його дебют у кіно відбувся в 2002 році. Уес виступив як оператор восьмихвилинного короткометражного фільму Шейн Соер «Oliver's Music», а також працював монтажером короткометражної драми режисера Ден ДеДжізес «Time for Change». У цьому ж році Уес Болл завершив роботу над своїм дебютним фільмом - короткометражної стрічки, створеної ним за власним сценарієм «Jacob: The Movie». Цього разу монтажером його фільму виступив Ден ДеДжізес, а сам він також став художником-постановником свого дебютного кінопроекту.

Кількома місяцями потому Уес представив ще одну короткометражку - восьмихвилинний анімаційний фільм «Робота триває», створену ним також і в якості сценариста і монтажера.

Рівно через десять років Болл став автором ще одного короткометражного мультфільму «Руїни», а через два роки - в 2014 нарешті відбувся дебют його повнометражної стрічки «Той, що біжить лабіринтом». Це трилер-антиутопія, створена Боллом за однойменною книгою сучасного американського письменника Джеймса Дешнера. Головні ролі в цій картині виконали американський актор Ділан О'Брайен і його британські колеги Томас Сенгстер і Кая Скоделаріо. Фільм отримав змішані відгуки у глядачів, однак, продюсери стрічки чітко заявили про запланований сіквел. Продовження трилера «Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем» обіцяють продемонструвати зацікавленим кіногурманів вже до кінця 2015 року. В якості режисера знову виступить Уес Болл, а в головних ролях крім трійки акторів, відомих за попередньою стрічкою, можна буде побачити Наталі Еммануель і Ейдана Гілла. Вже зараз на фестивалі Комік-Кон в Сан-Дієго Уес представив невелику частину концепту свого майбутнього фільму, а цілком його вихід очікується у вересні 2015 року.
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар
Эмилбек
Эмилбек 01 грудня 2020 11:39
0
Когда выйдет бегущий в лабиринте 4
.
Руслан
Руслан 13 травня 2018 00:35
0
А это случайно не брат Уве Болла? Фильмы примерно на таком же уровне.
.
ЭйТам
ЭйТам 12 лютого 2018 07:24
0
он родился в 1980 году
.