Едоардо Баллерині


Edoardo Ballerini
Дата народження:
20 березня 1970

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Актор, сценарист, режисер.

Місце народження: Лос-Анджелес, Каліфорнія, США.

Наполовину італієць, з боку батька, наполовину американець, тому він має два громадянства і вільно говорить на цих двох мовах. Батько актора був поетом.

Після школи вивчав науки наближені до літератури. Отримавши стипендію, їде в Рим на факультет вивчення латині. У столиці щоб якось розбавити навчання, приєднується до Comedia dell'Arte Troupe, аматорського театру. Захопившись акторською грою, він через рік з повернення в Америку, доучується і починає відвідувати акторські курси в HB Studios (Нью-Йорк) і театральну школу Лі Страсберга. Паралельно він грає в театрі.

Перші ролі в кіно припадають на середину 90-х. Як це зазвичай буває спершу грав в серіалах, а потім вже, коли його почали помічати, з'являється і в повнометражному кіно, як телевізійного формату, так і більш широкого прокату, правда вже рідше. Наприклад він зіграв у серіалі "Зачаровані" (Всі жінки відьми), "Клан Сопрано". Серед фільмів варто виділити "Ромео повинен померти", де він виступає не тільки як актор, але і як продюсер. Далі, починаючи в нульових, часто знову з'являється в телесеріалах, при цьому його вибір падає саме на дуже примітні позиції. Багато з цих ролей випливають з його зовнішності, в якій поєднуються дві національності і це надає йому своєрідного шарму, як наприклад було у випадку з серіалами "Білий комірець" і "Підпільна імперія". Крім заняття грою в кіно і театрі, актор так само іноді запрошується для читання аудіокниг.
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар