Саша Барон Коен

Увійти через
Реєстрація
 

Саша Барон Коен
 
Саша Барон Коен (Sacha Baron Cohen)
Дата народження: 13 жовтня 1971 1971-10-13
Біографія
 

Англійський актор, сценарист і продюсер. 

Народився в Лондоні, Англія. Повне ім'я - Саша Ноам Барон Коен

Поступив в Коледж Христа в Кембріджі, де вивчав історію. На сцену вперше вийшов ще під час навчання в Коледжі, в одній з постановок студентського театру. Закінчивши університет, разом зі своїм братом заснував комедійний клуб, де працював актором. 

У 1995 році дебютував на телебаченні на британському телевізійному каналі "Channel 4", де в шоу "Jack Dee and Jeremy Hardy" виконав роль албанського журналіста Крісто. У 1998 році на тому ж каналі Саша Барон Коен з'явився в ролі реппера Алі Джі, в шоу "11 O'Сlock Show". 

Пізніше, після здобуття премії Британської комедії в номінації "кращий дебют", почав вести своє власне комедійне телешоу "Da Ali G Show". Незабаром переїхав в США, де продовжив працювати з цим же шоу, на популярному розважальному телеканалі HBO. 

Перша популярність за межами США прийшла до актора після виходу в прокат популярної комедії "Алі Джі в парламенті" (2002). Справжній успіх прийшов до актора чотири роки опісля, після виходу на екрани скандальної кінокомедії "Борат" (2006), в якій він виконав роль журналіста з Казахстану Бората Сагдієва (за цю роль був номінований на премію "Оскар").

Одружений з Айлою Фішер.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.0 / 10 Голосів: 4
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
23 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 10 травня 2012 16:03
Эй, а где в списке фильмов "Ali G Indahouse" ?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Barakel
Barakel (Киев) 22 лютого 2012 16:30
Очень комичный актёр!
Рейтинг повідомлення: +1
 fk tw