Дрю Беррімор


Drew Barrymore
Дата народження:
22 лютого 1975

Рейтинг персони

6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американська актриса.

Її кар'єра почалася вельми енергійно. Дрю Беррімор знімалася в рекламних роликах, коли їй ще не було і року, в 1982 р. зіграла сестру головного героя в "І.Т. Інопланетянинові". Потім послідувало декілька менш вдалих в порівнянні з "Інопланетянином", але досить помітних ролей. Дрю Беррімор що ще не досягла повноліття стала ідолом Америки.

Беррімор продовжувала зніматися, але в серйозних фільмах для неї місця не було — результат скандальної поведінки на знімальному майданчику, сварок з режисерами, арештів за зберігання наркотиків. На початку 90-х р. Дрю на хвилі сумнівної популярності і скандальності повернулася в кіно. Перший після довгої перерви дзвінок від акторського агента продзвенів в 1992 році. Беррімор звали на головну роль в картині "Отруйний Плющ". За картину "Без розуму від зброї" (1992) вона удостоїлася винагороди "Золотий глобус".

З 1996 року почалося поступове повернення Дрю до образу милої чарівної дівчинки. Хорошим прикладом тому може служити її роль Попелюшки в картині 1998 років "Історія вічного кохання", що не отримала, проте, великої популярності в Штатах. Справжнім хітом став фільм, що вийшов в тому ж році "Співак на весіллі", у якому Беррімор зіграла на пару з Адамом Сендлером, разом з яким вони написали сценарій до цієї картини. Після "Співака на весіллі" її гонорари злетіли до семи мільйонів доларів за фільм. Дрю все звиклася робити сама. Після "Співака на весіллі" вона засновує свою кіностудію, яку називає "Флауер Філмз".

За останні роки невтомна Дрю зіграла більш ніж в п'ятнадцяти картинах, в числі яких "Ангели Чарлі" (2000,2003) і прекрасна комедія "50 перших поцілунків".

Велика подія в житті Дрю Беррімор відбудеться в 2009 році - на екрани кінотеатрів повинен вийти її режисерський дебют "Whip It!" (2009), який вона ж сама і продюсує, і, звичайно ж, виконає в нім одну з ролей.

3 лютого 2004 року Дрю була удостоєна власної зірки на Алеї Слави в Голлівуді. Таким чином вона приєдналася до своїх знаменитих родичів - володарів зірки - Етель Беррімор, Джон Беррімор і Лайонел Беррімор.



Постери




Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар