Бонні Беделіа


Bonnie Bedelia
Дата народження:
25 березня 1948

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса, дворазовий номінант на премію «Еммі» і «Золотий глобус».

Бонні Беделіа народилася в Нью-Йорку в родині сценариста і письменниці Меріан Етель Вагнер і громадського працівника Філіпа Харлі Калкіна. У Бонні була сестра Кендіс і два брати, один з яких колишній актор Крістофер Калкін. З боку Крістофера Бонні доводиться тіткою акторам Маколею, Кірані і Рорі Калкін. Бонні народилася в дуже важкий період життя її родини, коли її батько збанкрутував. Коли їй було 14 років, померла її мати, а незабаром після цього помер і батько.

У 1961 році вона дебютувала в мильній опері «Любов до життя», де знімалася наступні шість років. У 1967 році вона виграла Theatre World Award за роль у бродвейській постановці «Мій дорогий Чарлі». У 1969 році дебютувала на великому екрані у фільмі «Загнаних коней пристрілюють, чи не так?» і в наступні десятиліття з'явилася в більш ніж сімдесяти фільмах і телевізійних шоу.

Беделіа отримала номінацію на премію «Золотий глобус» за кращу жіночу роль в драмі в картині 1983 «Серце, як колесо». Вона зіграла роль дружини Джона Макклейна (Брюс Вілліс) у фільмі «Міцний горішок» і його сіквелі «Міцний горішок 2». Крім того, вона знялася з Харрісоном Фордом у фільмі 1990 року «Презумпція невинності». За роль у фільмі «Принц Пенсільванії» вона була номінована на премію «Незалежний дух». Також знялася в двох фільмах за Стівеном Кінгом: «Салемські вампіри» 1979 року і «Потрібні речі» 1993 року. З 2001 по 2004 рік Беделіа грала головну роль в серіалі «Жіноча бригада». З 2010 по 2015 рік Беделіа виконувала роль Матріарха великого сімейства в серіалі «Батьки».
Ім’я:
20 вересня 2021
Ваш коментар