Лі Беннетт


Lee Bennett

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Лі Беннетт - британський актор і сценарист. Народився в Мідленді, зараз проживає в Лондоні. У минулому спробував себе в різних сферах: займався бойовими мистецтвами, бідібілдінгом і хореографією. З десяти років Беннетт захопився бойовими мистецтвами, натхненний бойовиками у віці 14 років зайнявся бодібілдінгом і в 21 вже став чемпіоном, змагаючись з противниками на світовій арені.

Перша професія була далека від світу мистецтва - Лі працював особистим тренером і викидайлом в клубі. Але незабаром Беннетт вирішив перекваліфікуватися, для чого пішов вчитися в театральну школу «Central Theater School» в Бірмінгемі, де і пізнавав ази майбутньої професії.

Беннетт є членом британської компанії «Only The New Breed Productions», яка займається «реанімацією» фільмів старої школи на новий лад з новим поколінням акторів.

Лі почав зніматися в кіно з 2010 року. Дебютною роботою стала роль Бармена в кримінальному трилері Саші Беннетта «Пов'язані кров'ю». В 2012 вийшло одразу дві картини з його участю: він зіграв одну з ролей в пригодницькому фільмі Руперта Сандерса «Білосніжка і мисливець», а також з'явився в кадрах документального міні-серіалу «Людство: наша історія».

2013 рік приніс акторові головну роль у фантастичному бойовику «Лицар смерті» режисера Марка Аткінса, де він зіграв разом з Фетом Грінвудом і Вів'єн Вілелою.

Зараз Беннет проживає в Лондоні, де і продовжує творити.
Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар