Лукас Блек

Увійти через
Реєстрація
 

Лукас Блек
 
Лукас Блек (Lucas Black)
Дата народження: 29 листопада 1982 1982-11-29
Біографія
 

 Американський кіноактор.

Перший раз у фільмі Лукас зіграв в одинадцять років, коли його запросили на роль у картині «Війна». До цього Лукас не мав ніякого сценічного досвіду, проте з роллю впорався відмінно. Його першим партнером по фільму став видатний Кевін Костнер.

Через рік Лукасу запропонували іншу цікаву роль в зворушливою мелодрамі «Вигострене лезо». Боб Торнтон, сценарист, отримав за цю картину «Оскар», а Лукас премію «Сатурн» як кращий молодий актор. Через рік після сліпучого початку кар'єри акторові пропонують зіграти роль разом з Джексом Вудсом і Алек Болдуін в картині «Привиди Міссісіпі». Після декількох успішно зіграних ролей Лукасу стали пропонувати ролі в серіалах, найвідомішими з яких стали серіали «Секретні матеріали: Боротьба за майбутнє» та «Надія Чикаго». Після цих серіалів Лукас ще не раз отримував ролі у фільмах, які згодом ставали відомими.

Через деякий час Лукас почав працювати у Кельвіна Кляйна моделлю, закінчуючи при цьому свою освіту в Алабамі. В недалекому майбутньому Блек поставив ансамбль разом з такими знаменитостями, як Рене Зеллвегер, Ніколь Кідман і Наталі Портман. Дана картина була номінована на безліч нагород, але судді з незрозумілої причини дружно її проігнорували. Єдину нагороду вручили Рене Зеллвегер як кращій актрисі другого плану. Поступово Лукас став вибірково ставитися до ролей, часто навіть відмовлявся від них. Незабаром Блек зіграв в трилері «Тихий омут», в драмі «У променях слави», а потім в драмі «Морпіхи», яку аудиторія так і не визнала.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
21 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw