Ровен Бланчард


Rowan Blanchard
Дата народження:
14 жовтня 2001

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса.

Народилася в Лос-Анджелесі, в штаті Каліфорнія, в сім'ї Елізабет і Марка Бланчард-Булбола, які є інструкторами йоги [. Її дід по батьковій лінії був іммігрантом з Близького Сходу, а предки її бабусі по батьковій лінії походять з Англії, Данії та Швеції. Своє ім'я Роуен отримала в честь персонажа роману Енн Райс «Час відьомства». Має молодшого брата і сестру, Кармен і Шейн.

Почала свою кар'єру у віці п'яти років. У 2010 році зіграла роль дочки Мони у фільмі «План Б» і виконала роль Кейтлін в передачі Disney Junior «Робот Денс-А-Лотenru». У 2011 році зіграла роль Ребекки Вілсон у фільмі «Діти шпигунів 4D», а також виконала роль Ракель Пачеко у фільмі «Нічого спільного». В кінці січня 2013 року одержала головну роль в серіалі Disney Channel «Історії Райлі». Також вона виконала заголовну пісню серіалу разом з Сабріною Карпентер. Знімалася в головній ролі дочки Корі і Топанга в ситкомі «Хлопчик пізнає мірenru». Є учасницею музичного гурту Disney Channel Circle of Starsenru. На початку січня 2015 роки знялася в ролі Клео у фільмі Disney Channel «Невидима сестраenru».

У 2016 році стало відомо, що Бланчард буде зніматися у фільмі «Злам часу», зйомки якого почалися в листопаді того ж року.
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар