Микола Боклан


Дата народження:
13 жовтня 1963

Рейтинг персони

9.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 15

Біографія

Актор, Заслужений артист України.

Місце народження: Київ, Україна (СРСР).

Є молодшим братом актора Станіслава Боклана. Акторську майстерність вивчав в Київському Національному Університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, який вдало закінчив у 1988 році. Після навчання працює в театрі, увійшовши до акторського складу Київського академічного театру Молодий театр, після якого пізніше йде в Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра. Серед його відомих ролей персонаж Георг Бюхнер у виставі "Войцек". Серед списку вистав за його участю "Вишневий сад", "Лоліта", "Сірано де Бержерак".

У 2008 отримує Заслуженого артиста України. Разом з грою в театрі частенько з'являється і на телебаченні у всіляких телефільмах і серіалах. Проте театр понад усе, що дає артистові привід іноді відмовитися від кіно, якщо він зайнятий в якомусь спектаклі. Після приходу в український прокат дубляжу, промишляє озвученням фільмів і мультфільмів.

Серед його ролей є й одна дуже дивна. У середині 90-х на студії ім. Довженка американці знімали фільм "American Cop", про протистояння кіборгів, творцем одного з яких за сценарієм був Микола Боклан.

У листопаді 2013 року на екрани виходить фільм жахів "Тіні незабутих предків", де артист зіграв на пару з Дмитром Ступкою, з батьком якого Микола Боклан у свій час навчався на одному курсі в театральному.
Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар