Кріс Болзлі


Chris Bolzli

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Кріс Болзлі - французький кінопродюсер. Свою творчу кар'єру почав у середині 1990-х років. Його дебют в якості продюсера відбувся в 1994 році у франко-російському комедійному фільмі російського режисера Андрія Кончаловського «Курочка Ряба». Його колегами по фільму стали російські продюсери Сергій Бабаєв, Сергій Гаро і сам Андрій Кончаловський.

Після цього через два роки Кріс виступив асоціативним продюсером в детективній драмі Анжея Жулавські «Шаманка» і в тому ж році став одним з продюсерів детективного трилера французького режисера Еріка Рошана «Анна Оз».

В кінці 1990-х Болзлі брав участь у трьох кінопроектах: музичного фільму «Комета», франко-угорської драми «Симон Волхв», а також комедії Філіпа Галлана «Merci mon chien». А через рік він числився в якості виконавчого продюсера в драмі швейцарського режисера Дениса Рабаля «Адзурро».

У 2006 році Болзлі приєднався до своїх колег для роботи над кіноальманахом про кохання «Париж, я люблю тебе». Через кілька років він виступив як співпродюсер двох картин Франсуа Озона «Рікі» та «Притулок», а також музичної драми Яна Кунена «Коко Шанель та Ігор Стравінський».

На початку 2010-х років Кріс Болзлі виступив в якості одного з продюсерів фільму Віма Вендерса «Піна. Танець пристрасті». Також у цей період він працював разом з московським режисером Сергієм Ястржембським над документальною історичною картиною «Африка. Кров і краса» (2012). У тому ж році Болзлі виступив співпродюсером ще одного документального фільму - Тоні Гатліфа «Обурення».

У 2013 році Кріс Болзлі разом з Клоді Оссар, Франсуа-Ксавьером Декраеном та іншими продюсерами працював над французькою комедією Сильвена Шоме «Мій Аттіла Марсель».

Зараз Кріс Болзлі трудиться над біографічною драмою японського режисера Кохейя Огури «Foujita» і документальною стрічкою Сергія Ястржембсого «Безіменний проект про слонів і нелегальну торгівлю», робота над яким повинна завершитися вже в 2015 році.
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар