Фредрік Бонд


Fredrik Bond

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Фредрік Бонд - шведський режисер, сценарист, монтажер і актор, відомий як автор фільму «Небезпечна ілюзія».

Свою творчу кар'єру Фредрік почав в якості фотографа. Деякий час він працював монтажером на каналі шведського телебачення «Channel 1». Життя Бонда круто перевернулася після навколосвітньої подорожі, в якій він пізнав свої можливості в області режисури. Після повернення, натхненний новою діяльністю, він створив свою невелику кінокомпанію, де знімав ролики та короткометражні стрічки. Там же в рамках проекту «Levi's» він зняв біографічну картину про фотографа Девіда Сіма, після чого один з авторитетних професійних журналів «Shots» написав про новоспеченого режисера в рубриці «Нові режисери», чим привернув увагу до його персони в широких колах.

Сплеск творчої кар'єри припав на кінець 1990-х років. У 1994 році Бонд звернувся до кінематографа і вперше випробував свої таланти в області акторської діяльності, зігравши одну з невеликих ролей у шведській драмі режисера Сузанне Остен «Bara du & jag». У 2001 році Бонд виступив одним з режисерів проекту за участю музичного гурту «Moby» - «Moby: Play - The DVD». А в 2004 році завершив роботу над короткометражною комедією «The Mood», в якій крім режисера також виступив в якості співавтора сценарію (разом з Саймоном Френком) і монтажера.

Більшу частину свого часу Фредрік присвячує роботі над створенням рекламних роликів. Критики визнають роботи Бонда оригінальними, наділені глибоким змістом, що зазвичай невластиво подібному жанру. Ці висловлювання підкріплені безліччю нагород, які завоював Бонд на різних тематичних фестивалях. У 2007 році він взявся за масштабний рекламний проект для компанії «Absolute» під назвою «In An Absolute World». Зйомки однохвилинного ролика проходили в Уругваї, і, не дивлячись на невеликий хронометраж, виявилися, чи не найбільш масштабним рекламним проектом в країні. Не так давно Бонд став автором рекламного ролика «Get The Glass» для компанії «California Milk», за що був винагороджений премією золотого «Cyber Lion» на фестивалі реклами «Каннські леви». У професійних колах роботи Бонда відзначені захоплюючими сюжетами, приємним гумором і несподіваними розв'язками. Двічі Фредрік Бонд був удостоєний престижної американської премією від Гільдії режисерів США. Він став автором реклам для всесвітньо відомих брендів, серед яких «3 Mobile», «Nike», «Wrangler» і багато інших.

На початку другого десятиліття 2000-х років Бонд знову звернувся до кінематографа. 21 січня 2013 на широкі екрани кінотеатрів вийшов повнометражний фільм Фредріка - кримінальний трилер «Небезпечна ілюзія», знята їм за сценарієм Метта Дрейка. Разом з ним над проектом працювали майстри з Америки та Румунії. Виконавцями головних ролей стали Шайя ЛаБаф, Еван Рейчел Вуд, Тіль Швайгер і Мадс Міккельсен. Також у фільмі можна побачити Руперта Грінта, відомого по сазі про Гаррі Поттера (в ролі Рона).
Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар