Керолайн Болтон


Caroline Boulton

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Англійська акторка.

Керолайн Болтон народилася в Лондоні, столиці Англії, Великобританія. Із п'ятирічного віку майбутня акторка займалася балетом, а вдосконалювала отримані навички в різних театральних постановках. Керолайн відвідувала Школу Святої Марії в рідному місті, а згодом вона проявила свій інтерес до кіно. Болтон отримала ступінь магістра концептуального кіномистецтва в Інституті Кента мистецтва та дизайну (зараз це Університет креативних мистецтв). Акторський потенціал дівчини було видно неозброєним оком, коли її один кінорежисер надихнув пройти Формальний тренінг за драмою. Тому Керолайн пройшла навчання в Лондонській академічної драматичній школі.

Дебют Болтон у кінематографі відбувся у 2006 році з епізодичних ролей у серіалах "Тимчасова труба" і "Робін Гуд" і в ТБ-фільмі Вілла Райта "Письмове приладдя".

Перший великий проект у кар'єрі акторки з'явився у 2009 році. Це була картина Річарда Кертіса "Рок-хвиля", де їй дістався маленький персонаж.

Протягом 2014-2015 років Керолайн узяла участь у створенні таких стрічок, як "Геракл" Бретта Ретнера (2014), "Дитинство Лідера" Брейді Корбета (2015).
Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар