Лорен Боулз


Lauren Bowles

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Лорен Елізабет Боулз - американська актриса, продюсер і сценарист кіно. Лорен народилася 24 березня 1973 року в Вашингтоні (округ Колумбії) в сім'ї Джудіт Боулз і Л. Томпсона (зараз батьки розлучені). Актриса має старшу зведену сестру по материнській лінії - Джулію Луїс-Дрейфус, яка також знімається в кіно (відома за серіалом «Сайнфелд» і «Нові пригоди старої Крістін").

Першою роллю для акторки виявилася невелика роль Тріши в серіалі «Townies». Наприкінці 90-х Лорен можна було побачити в епізодах серіалів «Швидка допомога», «Сайнфелд», «Справедлива Емі», «Місце злочину» та інших. У 1996 році вперше з'явилася на телеекранах в повнометражній телевізійної стрічці «Полтергейст» режисера Ларрі Шоу. Починаючи з 2000-х Боулз засвітилася в таких популярних американських стрічках як «Анатомія пристрасті», «Вероніка Марс», «Мислити як злочинець», «Приватна практика», «Обмани мене». Протягом 4 років (з 2010 по 2014) Лорен грала роль Холлі Клірі в детективному серіалі «Справжня кров». У 2013 році вона поповнила свій творчий список ще кількома ролями - в комедійному серіалі «Мамаша», драматичному трилері «Gone Missing» Тари Міле і пародійній комедії «Дуже голодні ігри» режисерів Аарона Зельцера і Джейсона Фрідберга. Також в тому ж році актриса озвучувала одного із героїв американського мультфільму «Індики: Назад в майбутнє».

У 2007 році Лорен випробувала свої творчі сили як сценарист і продюсер короткометражної 12-хвилинної стрічки «The Test» Ентоні ДіБлазі. А також виконала в ній головну роль разом зі своїм чоловіком актором і продюсером Патріком Фішлером, відомим за фільмами «Малхолланд драйв» і «Блудлива Каліфорнія». Пара виховує доньку Фію.
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар