Серж Бозон - біографія, фільмографія та фото Серж Бозон - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Серж Бозон


Персона - Серж Бозон
Like
«Serge Bozon»
Дата народження:
08 листопада 1972

Біографія

Французький актор.

Починаючи як актор, зігравши свою першу роль в 1995 році ("La croisade d'Anne Buridan"), другий раз він виступає як герой свого ж фільму "Дружба" (1998). Це була його дебютна повнометражна робота, до цього він поставив кілька короткометражок. Знімалася "Дружба" в дуже високому темпі і команда вклалася буквально в 10 знімальних днів.

Наступним етапом у режисерській роботі стає фільм "Моди" (2002), який він знімає через багато ролей у стрічках інших режисерів. На відмінну від його дебюту, який був мелодрамою, "Моди" став мюзиклом.

Займаючись практичною частиною, займається і теоретичною. А саме пише різні статті в кіножурнали, включаючи видання "Les Cahiers du cinéma" (Кайю дю Сінема).

У 2013 році на Каннському кінофестивалі за свій фільм "Тіп Топ", за участю Ізабель Юппер, отримує Приз суспільства драматичних авторів і композиторів (SACD) - особливе згадка. Як натхненників свого творчого потенціалу називає Семюела Фуллера, Фріца Ланга, Ховарда Хоукса, Рауля Уолша. Однак його роботи не стали втіленням стилів кумирів.

Одружений на Аксель Ропер, з якою він знайомиться ще на початку своєї кар'єри. Жінка працює над сценаріями до всіх його фільмам, включаючи дебютну роботу. У пари двоє дітей.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1


Ім’я:
24 вересня 2019
Ваш коментар