Серж Бозон


Serge Bozon
Дата народження:
08 листопада 1972

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Французький актор.

Починаючи як актор, зігравши свою першу роль в 1995 році ("La croisade d'Anne Buridan"), другий раз він виступає як герой свого ж фільму "Дружба" (1998). Це була його дебютна повнометражна робота, до цього він поставив кілька короткометражок. Знімалася "Дружба" в дуже високому темпі і команда вклалася буквально в 10 знімальних днів.

Наступним етапом у режисерській роботі стає фільм "Моди" (2002), який він знімає через багато ролей у стрічках інших режисерів. На відмінну від його дебюту, який був мелодрамою, "Моди" став мюзиклом.

Займаючись практичною частиною, займається і теоретичною. А саме пише різні статті в кіножурнали, включаючи видання "Les Cahiers du cinéma" (Кайю дю Сінема).

У 2013 році на Каннському кінофестивалі за свій фільм "Тіп Топ", за участю Ізабель Юппер, отримує Приз суспільства драматичних авторів і композиторів (SACD) - особливе згадка. Як натхненників свого творчого потенціалу називає Семюела Фуллера, Фріца Ланга, Ховарда Хоукса, Рауля Уолша. Однак його роботи не стали втіленням стилів кумирів.

Одружений на Аксель Ропер, з якою він знайомиться ще на початку своєї кар'єри. Жінка працює над сценаріями до всіх його фільмам, включаючи дебютну роботу. У пари двоє дітей.

Ім’я:
31 жовтня 2020
Ваш коментар