Бенджамін Бретт


Benjamin Bratt
Дата народження:
16 грудня 1963

Рейтинг персони

1 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Актор. Народився 16 грудня 1963 року в Сан-Франциско, Каліфорнія. Має коріння перуанських індіанців з материнської сторони. Батьки його не мали жодного відношення до кінематографу. Батько працював на металобазі, працюючи з листовим металом і був сином бродвейського актора Джорджа Клівленда Бретта. Мати ж активно брала участь в організації, яка об'єднує в собі корінних перуанських індіанців і виступала за свою незалежність. Коли Бенджаміну було 6 років, його батьки розійшлися. До коледжу Бенджамін Бретт і не думав, що коли небудь стане захоплюватися грою в театрі. Коли він в 1986 році з відзнакою закінчує каліфорнійський університет в Санта-Барбарі, вступає ще в Американську театральну Консерваторію рідного Сан-Франциско, правда магістратуру там він так і не закінчує. Зате влаштовується працювати актором. Одним з перших успіхів стався під час його участі в одному з спектаклей Шекспірівського Фестивалю, який проходив в Юті.  Не залишаючи театр, потихеньку переходить на телебачення. Одна з найвідоміших ролей це детектив Рей Кертіс в кримінальному серіалі "Закон і Порядок" (1990-2010). Дуже часто Бретту доручають грати персонажів латинського і мексиканського походження, або корінних американців. Серед таких часто попадаються нарко-торговці або навпаки, якісь поліцейські і детективи. Ще одна з популярних ролей доводиться на фільм "Руйнівник" (1993) року, фантастичному фільмі, де він зіграв разом з Сільвестром Сталлоне, Сандрою Буллок і Уеслі Снайпсом. В основному виконує ролі другорядних, але в той же час важливих для сюжету персонажів.

Був у відносинах з Дженіфер Еспозіто, напарнцей за серіалом "Закон і Порядок". А також деякий час зустрічався з Джулією Робертс, але, пара розлучилася в 2001 році. Зараз він одружений на Таліс Сото, у них двоє дітей.Постери
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар
Светланасть
Светланасть 02 вересня 2018 15:19
0
Естло думала вы китаец Смотрела фильм с вашим участием о простом работнике почты и его почти одержимой любви Я почти не замечала главных героев так ваша харизма и что то совсем обалденное затмило сам сюжет Здррово!
.