Віра Брежнева


Вера Брежнева
Дата народження:
03 лютого 1982

Рейтинг персони

7.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 17

Біографія

Українська актриса, співачка і телеведуча. 

Віра Брежнева (справжнє прізвище: Галушка) - народилася в передмісті Дніпропетровська, містечку Дніпродзержинську. 

До вступу в Дніпропетровський Інститут Інженерів Транспорту, майбутній економіст Віра Брежнева по-справжньому розцвіла. У листопаді 2002 Віра вирішила взяти участь в конкурсі "Міс Дніпропетровськ". Тоді ж Віру запросили на кастинг в групу "ВІА Гра" на місце, Олени Вінницької, який блакитноока натуральна блондинка з успіхом прошла. У січні 2003 року "ВІА Гра" з'явилася в оновленому складі: Надя, Ганна і Віра. Він настільки полюбився поклонникам, що саме цей склад називають "золотим" складом групи. 

Перший альбом колективу "Спроба номер 5" був тут же переписаний "під Віру". Свіжий кліп "Не залишай мене, коханий!" з її участю зайняв провідні місця в хіт-парадах СНД. 

У складі "ВІА Гри" Віра пройшла через безліч подій: любов глядачів, пісні-хіти, багаточисельні премії і багаточисельні зміни складу, лише Брежнева залишалася незмінною учасницею впродовж більш ніж 4 років. У листопаді 2006 року Віра вийшла заміж за українського бізнесмена Михайла Кіпермана і в кінці липня 2007 року пішла в творчу відпустку на невизначений час, вирішивши присвятити себе сім'ї. У грудні з'явилося офіційне повідомлення про те, що Віра Брежнева назавжди залишила гурт "ВІА Гра". 

У грудні 2007 року Перший канал оголосив про прем'єру нового ігрового розважального шоу "Магия Десяти'' яке буде вести Віра Брежнева.Постери
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар