Келлі Брук


Kelly Brook
Дата народження:
23 листопада 1979

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Британська акторка і модель.

Келлі Енн Парсонс (більш відома як Келлі Брук) народилася 23 листопада 1979 року в Рочестері, графство Кент, Англія, Великобританія, у родині кухаря Сандри Келлі й такелажника Кеннета Парсонса. У Келлі є молодший брат Даміян і старша зведена сестра Саша. Брук відвідувала Школу Томаса Авелінга в рідному місті, після чого деякий час вона навчалася в Академії театрального мистецтв Італії Конті в Лондоні. Батьки не могли оплачувати навчання майбутній акторці, тому вона почала працювати моделлю й офіціанткою. Келлі часто знімалася в різноманітних журналах, після чого її запросили на ТБ-шоу. На рубежі століть Брук часто називали однією з найсексуальніших дівчат світу.

Дебют акторки в кінематографі відбувся в 2000 році з фільму "У пошуках брата".

У період із 2002 по 2004 роки Келлі зіграла в декількох цікавих проектах, серед яких варто відзначити картини "Пограбування по-італійськи" (2003), "Смертельний лабіринт" (2004), а також серіал "Таємниці Смолвіля" (4 епізоди).

2005 рік був досить активним для Брук, адже тоді вона взяла участь у таких стрічках, як "Чоловік за викликом 2" і "Секс заради виживання".

У 2010 році акторка виконала невелику роль у фільмі "Піраньї 3D".

Келлі Брук очікувала дитину від стосунків із регбістом Томом Евансом, але у пари трапився викидень.
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар