Келлі Брук

Увійти через
Реєстрація
 

Келлі Брук
 
Келлі Брук (Kelly Brook)
Дата народження: 23 листопада 1979 1979-11-23
Біографія
 

Британська акторка і модель.

Келлі Енн Парсонс (більш відома як Келлі Брук) народилася 23 листопада 1979 року в Рочестері, графство Кент, Англія, Великобританія, у родині кухаря Сандри Келлі й такелажника Кеннета Парсонса. У Келлі є молодший брат Даміян і старша зведена сестра Саша. Брук відвідувала Школу Томаса Авелінга в рідному місті, після чого деякий час вона навчалася в Академії театрального мистецтв Італії Конті в Лондоні. Батьки не могли оплачувати навчання майбутній акторці, тому вона почала працювати моделлю й офіціанткою. Келлі часто знімалася в різноманітних журналах, після чого її запросили на ТБ-шоу. На рубежі століть Брук часто називали однією з найсексуальніших дівчат світу.

Дебют акторки в кінематографі відбувся в 2000 році з фільму "У пошуках брата".

У період із 2002 по 2004 роки Келлі зіграла в декількох цікавих проектах, серед яких варто відзначити картини "Пограбування по-італійськи" (2003), "Смертельний лабіринт" (2004), а також серіал "Таємниці Смолвіля" (4 епізоди).

2005 рік був досить активним для Брук, адже тоді вона взяла участь у таких стрічках, як "Чоловік за викликом 2" і "Секс заради виживання".

У 2010 році акторка виконала невелику роль у фільмі "Піраньї 3D".

Келлі Брук очікувала дитину від стосунків із регбістом Томом Евансом, але у пари трапився викидень.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1
Коментарі
 
Ім’я
20 січня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення