Блер Браун


Blair Brown
Дата народження:
23 квітня 1946

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса.

Браун народилася в Вашингтоні, округ Колумбія, в родині вчителя Елізабет Енн (уродженої Блер) і Мілтона Генрі Брауна, агента американської розвідки. Навчалася в Національній театральній школі Канади, пізніше отримала запрошення на участь в Стратфордской шекспірівському театральному фестивалі в Стратфорді, Онтаріо. З 1976 по 1985 рік Блер була одружена з актором Річардом Джорданом. У 1983 році у них народився син Роберт.

Свою першу роль в кіно Браун зіграла в 1973 році у фільмі «Паперовий літак», а першу головну роль в 1977 році в картині «Хлопчики з хору». Серед інших її робіт присутні фільми «Інші іпостасі», «Прийоми поні», «Вкрасти дім», «Без бретелей», «Дружина астронавта», «Космічні ковбої», «Догвілль», «Охоронець». Була номінована на Золотий глобус за роль доктора Нелл в фільмі Континентальний вододіл.

У телевізійних фільмах Браун стала з'являтися в 1980-х. У 1983 році роль Жаклін Кеннеді в міні-серіалі «Кеннеді» принесла актрисі номінацію на Золотий глобус у категорії «Краща актриса в міні-серіалі або телевізійному фільмі", а також номінацію на премію BAFTA. У 1996 році Браун з'явилася в міні-серіалі «Сезон в чистилище». З 1987 по 1991 рік Блер Браун знімалася в телесеріалі «Дні і ночі Моллі Додд». За цю роботу актрису номінували на премію Еммі в категорії «Видатна актриса в комедійному серіалі». Також Браун знялася в епізодах серіалів «Фрейзьєр», «Таємниці Смолвіля», «Швидка допомога». З 2008 року до 2013 року Блер Браун грала роль Ніни Шарп в телесеріалі «Грань».

Браун пов'язана з театром з самого початку кар'єри. Серед її ранніх робіт роль Люсі Браун в п'єсі Бертольта Брехта «Тригрошова опера», режисера Річарда Фореман. У 1989 році відбувся дебют Браун в Бродвейському театрі в п'єсі «Таємний захват». Після Моллі Додд актриса стала частіше з'являтися на сцені театру. Серед її дебютних робіт «Кабаре» і «Комедія помилок».Постери
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар