Рейнхард Брюндіг


Reinhard Brundig

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Рейнхард Брюндіг - німецький кінопродюсер, відомий за фільмами «Оседлавший кита», «Виживуть лише коханці» і «Птахи».

Брюндіг, до того як прийти в кінематограф, осягав ази політології в Франкфуртському Університеті.

Зараз він відомий в кіноколах, як продюсер більше 20 проектів. У 1977 році Карл Баумгартнер заснував перший центр арт-хаусного кіно у Франкфурті «Harmonie Kino», в той час практично не було кінотеатрів, які демонструють фільмів в цьому напрямку. У 1982 році Рейнхард Брюндіг разом з Баумгартнером організували дистриб'юторську компанію «Pandora Film Distribution», завдяки якій в німецький прокат вийшли фільми такі як «Ностальгія» Андрія Тарковського і «Піаніно» Джейн Кемпіон. З тих пір «Pandora Film Distribution» подарувала німецьким глядачам такі стрічки, як «Андеграунд» Еміра Кустуріци, «Мрець» Джима Джармуша, що отримали численні нагороди на Європейських кінофестивалях і визнання в усьому світі.

У 1998 році «Pandora Film Distribution» змушені були продати, а відновили діяльність компанії тільки в 2002. У цей інтервал Брюндіг активно працював як продюсер, беручи участь у кінопроектах німецького та міжнародного виробництва.

Старт його продюсерської кар'єри відбувся ще на початку 1980-х років, коли в 1983 році вийшов фантастичний фільм «Панков-95», знятий режисером Габором Алтороджайєм. У цій картині він виступив в якості виконавчого продюсера і актора. Після цього в 1990-х Брюндіг виступив виконавчим продюсером в таких стрічках, як «Ленінградські ковбої зустрічають Мойсея» і «Удалину спливають хмари» режисера Акі Каурісмякі, «Холодна лихоманка» Фрідріка Тоур Фрідрікссона, «Флірт» Хела Хартлі з Полом Остіном в головній ролі і «Китайська скринька» Уейна Вана.

За перше десятиліття 2000-х Рейнхард Брюндіг взяв участь у створенні кримінальної драми «Давай зробимо це по-швидкому» з Сергієм Бодровим молодшим, «Самсара» і «Мистецтво життя» індійського режисера Пана Наліна, документальної стрічки «Птахи» Жака Перрена, сімейної драми «Оседлавший кити» Нікі Каро, детективного бойовика «Надія» польського кінематографіста Станіслава Мухи і комедії Олівера Паулуса «Любов кулінара з індійською приправою».

Перша половина другого десятиліття 2000-х років почалися для продюсера стрічками «Мама Гюго» Фрідріка Тоура Фрідрікссона і нового фільму Акі Каурісмякі «Гавр». А в 2013 році відбулася прем'єра відразу трьох картин, над якими працював в якості продюсера Брюндіг - анімаційного фільму «Конгрес» Арі Фольмана, документальної картини «Haus Tugendhat» і нового дітища Джима Джармуша «Виживуть лише коханці». У 2014 році Рейнхард Брюндіг виступив одним з продюсерів фільму Фатіха Акіна «Шрам» з Тахаром Рахімом в головній ролі.
Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар