Маріса Бруні Тадескі


Marisa Bruni Tedeschi

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Маріса Бруні-Тедескі (дівоче прізвище Боріні) - італійська актриса і піаністка, найбільш відома завдяки ролі в дебютній стрічці її дочки Валерії Бруні-Тедескі «Легше верблюдові». Актриса народилася в Турині в 1930 році в сім'ї француженки з Сент-Етьєн і підприємця з Італії. Маріса вийшла заміж за італійського промисловця і композитора оперної музики старшого за неї на 15 років Альберто Бруні-Тедескі. У них народилося троє дітей - син Вірджініо (помер в 2006 році), нині відома актриса і режисер Валерія Бруні-Тедескі і Карла Бруні, знаменита співачка і модель, дружина президента Франції Ніколя Саркозі. Біологічний батько Карли - гітарист класичної музики Мауріціо Реммет, з яким Маріса мала стосунки в період з 1960 по 1967 роки. У 1973 році Маріса і Альберто переїхали до Франції, щоб уникнути преса комуністичного режиму Червоних Бригад в Італії. За іншою версією причиною переїзду Бруні-Тедескі став крах сімейного бізнесу. Зі своїм чоловіком Маріса прожила в шлюбі до його смерті в 1996 році.

На екрані Бруні-Тедескі вперше з'явилася в дебютній стрічці своєї дочки Валерії - фантастичній комедії «Легше верблюдові», в якому виконала роль матері головної героїні, в ролі якої з'явилася сама Валерія. Фільм вийшов на екрани в 2003 році, а в 2005 вона зіграла відразу в двох картинах: драмі Жана-П'єра Дені «Маленька обитель» (у ролі Анни) і детективному трилері режисера Рішара Беррі і продюсера Люка Бессона «Чорний ящик» (де працювала на знімальному майданчику з Хасе Гарсія, Маріон Котійяр, Мішелем Дюшоссуа і багатьма іншими акторами).

Через два роки Маріса знову з'явилася на екранах разом зі своєю дочкою Валерією в її наступному фільмі - драмі «Сон попередньої ночі», а разом з ними в кадрах можна було побачити Луї Гарреля, Олів'є Рабурдена, Ноемі Львівські та Матьє Амальріка. Історія повторилася і в 2013 році, Маріса зіграла в тандемі зі своєю дочкою в її картині «Замок в Італії», у головній ролі з'явилася Валерія разом з актором, з яким вона вже неодноразово працювала у своїх попередніх стрічках, Луї Гаррелем. Фільм брав участь у конкурсній програмі на Каннському кінофестивалі в 2013 році.
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 11 січня 2017 21:13
0
«Замок в Италии» - замечательно!!!
.