Роберт Баклі


Robert Buckley
Дата народження:
02 травня 1981

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор і модель, найбільш відомий своїми ролями в телесеріалах «Помадні джунглі», «Пагорб одного дерева» і «Парк авеню, 666».

Роберт Ерл Бакклі народився в Клермонт, штат Каліфорнія в коледж-таун в окрузі Лос-Анджелес. Він здобув фах економіста в Каліфорнійському університеті в Сан-Дієго і через деякий час працював економічним консультантом. Пізніше він переїхав до Лос-Анджелеса аби почати кар'єру актора і почав з'являтися на телебаченні.

Бакклі дебютував як актор в низькобюджетному фільмі «Коли дзвонить вбивця» в 2006 році. Пізніше він отримав постійну роль в телесеріалі «Будинок моди», а в наступному році знявся в іншому недовгому серіалі - «Американська спадкоємиця». У 2008 році він знявся у фільмі каналу Lifetime «Флірт з сорокарічної», де зіграв роль молодого друга героїні Хізер Локлір.

Бакклі найбільш відомий за роллю Кірбі Етвуда, молодого бойфренда героїні Кім Рейвер в телесеріалі «Помадні джунглі», де він знімався в 2008-2009 роках, і Клейтона Еванса в «Пагорб одного дерева», де він знімався з 2009 по 2012 рік, до фіналу серіалу. У 2012 році він отримав одну з головних ролей в телесеріалі каналу ABC «Парк авеню, 666», який був закритий після одного сезону через низькі рейтинги. У 2015 році знімається в серіалі "Я-зомбі" (iZombie) в ролі Мейджора Ліліуайта.




Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар