Софія Буш

Увійти через
Реєстрація
 

Софія Буш
 
Софія Буш (Sophia Bush)
Дата народження: 08 липня 1982 1982-07-08
Біографія
 

Американська актриса кіно і телебачення.

Народжена в Пасадені (Каліфорнія), Софія почала свою кар'єру в шкільному театральному гуртку. Отримавши титул «Міс Пасадена», Буш швидко привернула увагу Голлівуду.

Її перша роль була у фільмі «Ван Вайлдер - король вечірок» (Van Wilder, 2002), Софія грала новачка в коледжі, яка надала кімнату персонажу Райана Рейнольдса. Також Софія Буш зіграла Брук Девіс, стервозного капітана групи підтримки в серіалі «Пагорб одного дерева». Вона також з'явилася у фільмі «Точка спалаху» (Point of Origin, 2002) з Реєм Ліотта і Джоном Легуізамо. Буш з'явилася в трьох епізодах драми «Частини тіла» (Nip / Tuck) в ролі дівчини-бісексуалки. Вона також з'явилася в якості гостя в серіалі «Сабріна - маленька відьма». У спортивному фільмі «Суперкрос» ( «Supercross», 2005) Софія зіграла одну з головних ролей разом з Деріл Ханною і Робертом Патріком.

У більш свіжих фільмах, таких як: «Джон Такер повинен померти» (John Tucker must die, 2006); «Залишитися в живих» (Stay Alive, 2006); «Попутник» (The Hitcher, 2007), Софія зіграла з такими знаменитими акторами як: Шон Бін, Джессі Меткалф, Бріттані Сноу і Френкі Муніc. У 2013 році знялася в кліпі групи Passion Pit на пісню «Carried Away». 4 січня 2014 року до ефір вийшла серія передачі «Руйнівники легенд», в якій в одному з трюків Софія була добровольцем на роль «Принцеси Леї».

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
20 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw