Аміра Касар


Amira Casar
Дата народження:
01 липня 1971

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Французька актриса театру і кіно.

Аміра Казар народилася 1 травня 1971 року в Лондоні. Її мати - росіянка, батько - курд. Аміра виросла в Ірландії, в 14 років була помічена фотографом Гельмутом Ньютоном на пляжі Лазурного Берега. У віці 16 років виїхала до Парижа, де позувала для журналів «Vogue», «Vanity Fair», працювала манекенницею для «Chanel», Жана-Поля Готьє.

У 1988 році вступила на Курс Флорен разом з Реймондом Аквавіва актором і постановником. який згодом затверджує її на роль у театральній п'єсі «Гедда Габлер» норвезького драматурга Генріка Ібсена.

Її перша поява в кіно відбувається в 1989 році у фільмі «Помилки молодості». У 1997 році, була помічена публікою у фільмі «Рецепт від бідності». За роль дружини Рішара Анконіна, зіграну в цьому фільмі, Аміра була номінована на Премію «Сезар» у номінації "актриса-дебютантка".

Починаючи з 1991 року, вона продовжує свою освіту навчаючись в «Вищій національній консерваторії драматичного мистецтва» у професорів Катрін Ігель і Філіпа Адріена.Её дебют в театрі відбувся в 1999 році в спектаклі за п'єсою «Aunt Dan and Lemon», в якому вона зіграла разом з англійською актрисою Мірандою Річардсон. Далі послідувала роль в театральній п'єсі «Гедда Габлер».

Після цього її можна було побачити в безлічі фільмах, таких як: «Чому не я?», «Серце у праці» а також у фільмі 2002 року «Втратили і шукають». У 2003 році вона знялася у фільмі «Знайомтеся, Ваша вдова», де її партнерами були П'єр Рішар і Джейн Біркін. У 2009 році Аміра зіграла разом з Катрін Деньов, Бенуа Пульвордом, Клодом Рішем, Мішелем Омоном і багатьма іншими відомими акторами французького кіно у фільмі «Одного разу в Версалі».
Ім’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар