addams-family-2

Серджо Кастеллітто


Sergio Castellitto
Дата народження:
18 серпня 1953

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Італійський актор, режисер і сценарист.

Серджо Кастеллітто народився 18 серпня 1953 року в Римі, Італія. Після закінчення Національної академії драматичного мистецтва Сільвіо Д'Аміко в 1978 році, він починає свою театральну кар'єру в італійському публічному театрі з п'єсою Шекспіра Міра за міру в Театро ді Рома, також грає роль в інших п'єсах, таких як «Мати» Брехта, «Венеціанський купець »і« Підсвічник »Джордано Бруно. У Театро ді Дженовії він постає в ролях Тузенбаха (А. Чехов, Три сестри) і Жана (Стріндберг, Пані Юлія), під керівництвом Отамара Крейчі. У наступні роки він грав в таких театральних постановках як L'Infelicita Senza Desideri і Piccoli Equivoci на фестивалі Dei Due Mondi (Фестиваль Двох Світів) в Сполето. Під час своєї роботи в театрі він працював з багатьма відомими акторами, включаючи Люґі Скварзіна, Альдо тріонфі і Ензо музеї.

У 1983 році Кастеллітто почав свою кінокар'єру разом з Марчелло Мастроянні і Мішелем Пікколі знявшись у фільмі Лучано Товолі «Генерал загиблої армії». Найбільш відомим він став завдяки таким фільмам як «Великий кавун» Франчески Аркібуджі і «Фабрика зірок» Джузеппе Торнаторе. В кінці 1980-х Кастеллітто з'явився в декількох італійських мінісеріалом, а саме «Сицилиец в Сицилії» (1987), «Пьяцца Навона» (1988), «Кіно» (1988) і «як добре разом» (1989), а також « перемога або біль жінки »(2000).

Успіх до Кастеллітто прийшов завдяки фільмам «Сім'я», «Останній поцілунок», «Катерина в большом городе», «Посмішка моєї мами», «Чарівна Марта», і особливо фільм «Не йди», знятий за мотивами однойменної книги, написаної його дружиною Маргарет Мадзантіні. У Франції Кастеллітто грає головну чоловічу роль з Жаном Балібара у фільмі Жака Ріветта «Спробуй дізнайся» (2001). Його недавнім досягненням як актора, була роль отця Піо в однойменному фільмі.

Перший фільм, який він зняв як режисер був «Безкоштовне масло», а другий «Не йди». Також він зіграв роль героя-антагоніста, короля Міраза, в «Хроніках Нарнії: Принц Каспіан». Фільм «Народжений двічі», знятий Кастеллітто, показували на кінофестивалі в Торонто (2012). На жаль, англомовна преса не оцінила його і він не отримав хороших відгуків.Постери
Ім’я:
27 листопада 2021
Ваш коментар