Фєрнандо Кайо


Fernando Cayo

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Іспанський актор, режисер, сценарист і продюсер.

Фернандо Кайо Хіменез народився 22 квітня 1968 року у Вальядоліді, автономне співтовариство Кастилія і Леон, Іспанія. Актор відвідував цілий ряд навчальних закладів творчого спрямування: Школу драматичного мистецтва і Консерваторію у Вальядоліді, Міжнародну школу комедії в Італії. Пізніше Фернандо поліпшував свої навички в Національній класичній театральній компанії, а також із багатьма відомими людьми практикував різні методи і жанри.

Дебют Кайо в кінематографі відбувся в 1997 році з епізодичної ролі в маловідомому серіалі "Всі чоловіки рівні".

Першим великим проектом на творчому шляху актора в кіно можна вважати фільм Хуана Антоніо Байони "Притулок" (2007), де Фернандо дісталася невелика роль.

Протягом 2010-2013 років Кайо взяв участь у створенні декількох картин різного ступеня якості. Серед них варто відзначити як відмінну роботу Педро Альмодовара "Шкіра, у якій я живу" (2011), так і менш успішні "Захоплення" (2010) Мігеля Анхеля Віваса і "Радник" (2013) Рідлі Скотта.

За 2015 рік фільмографію актора поповнили такі стрічки, як "Незнайомець" Дені де Ла Торре і "Пальми в снігу" Фернандо Гонзалеза Моліни.Ім’я:
29 вересня 2020
Ваш коментар