Лейсі Чеберт


Lacey Chabert
Дата народження:
30 вересня 1982

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американська актриса і продюсер. 

Лейсі Ніколь Чеберт народилася в Парвісі, Міссісіпі, США. 

Чеберт почала карєру з ролі юної Козетти в п'єсі "Знедолені" на Бродвеї. Лейсі стала відома всьому світу завдяки її ролі Клаудії Селінджер в серіалі "Нас п'ятеро". Популярності Лейсі додалося після виконання ролі Пенні Робінсон у фантастичному екшені 1998-го "Загублені у космосі", заснованому на телешоу 1960-х. Також Чеберт зіграла в родинній драмі "Легенда рідного міста". 

З 1998-го вона була голосом Елізи Торнберрі в анімаційному серіалі "Дика сімейка Торнберрі", а також продовжила озвучувати цього персонажа в двох повнометражних стрічках, "Дика сімейка Торнберрі" (2002) і "Карапузи зустрічаються з Торнберрі" (2003). Чеберт зіграла головну роль в біопіке продюсера Крістофера Ріва "Історія Брук Еллісон", заснованому на реальній історії паралізованої жінки, яка здолала безліч перешкод, щоб закінчити Гарвард. 

Актриса стала однією із зірок комедії "Дрянні дівчата" і драматичного телефільму "Привіт, сестра, прощай, життя" (2006). Вона взяла участь в зйомках рімейка, хоррора "Чорне Різдво" в 2006-му, а також з'явилася в епізоді популярного містичного серіалу "Розмовляюча з примарами". Що стосується останніх кіноробіт, Чеберт знялася в драмі "Thirst", закінчила зйомки в трилерах "The Lost" і "In My Sleep", комедії "Примари колишніх подружок" і озвучила персонажа мультфільму "Quantum Quest: A Cassini Space Odyssey".
Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар