Роган Чанд


Rohan Chand

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор.

Роган Чанд народився в Нью-Йорку, США в родині IT-спеціалістів індійського походження. Маленьким він брав участь у дитячій баскетбольній лізі. На одному матчі його помітив директор з кастингу та рекомендував Чанда режисеру фільма «Джек і Джилл» Деннісу Дуган.

Дебютною роботою Чанда стала роль прийомного сина головних персонажів Джека (Адам Сендлер) та Ерін (Кеті Голмс) у комедійному фільмі «Джек і Джилл». Фільм вийшов у прокат у 2011, того ж року він зіграв сина терориста в одному епізоді телесеріалу «Батьківщина». У 2013 юний актор був сином афганця, який допомагав американським солдатам у воєнному трилері «Вцілілий», а також з'явився у дебютному фільмі Джейсона Бейтмана «Погані слова». Наступну роль Роган отримав у кінокомедії «Прянощі та пристрасті».

У 2014 стало відомо, що Роган Чанд отримав головну роль Мауглі в дебютному фільмі Енді Серкіса «Книга джунглів: Початок», прем'єра якого очікувалась 21 жовтня 2016, але була перенесена. Після анонсованого виходу 6 жовтня 2017 дату змінили на 19 жовтня 2018.Постери
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар