Бен Чаплін - біографія, фільмографія та фото Бен Чаплін - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Бен Чаплін


Персона - Бен Чаплін
Like
«Ben Chaplin»
Дата народження:
31 липня 1970

Біографія

Англійський актор. 

Народився в Лондоні, Англія. Справжнє ім'я - Бенедикт Джон Грінвуд

Мати - викладачка драматичного мистецтва на ім'я Сінтія і батько - інженер Пітер. Звучне прізвище Чаплін, змінивша "звичайну" Грінвуд, - не псевдонім, вона сповна реальна – це дівоче прізвище Сінтіі

Бенедикт Грінвуд виріс в місті Віндзор в Беркширі, вчився в школі Princess Margaret Royal Free School, а потім відвідував школу музики і драматичних мистецтв Гілдхолл. 

Популярність вперше прийшла до Бена Чапліна після ролі Меттью Малоуна в сіткомі "Game On" (1995-1998). До цього, правда, були ролі в декількох інших серіалах (на зразок "Солдатів, солдатів", "Катастрофа", "Позичальники" і "Повернення позичальників") і фільмах ("Під кінець дня", 1993), але чи то ролі були дрібними, чи то проекти не досить відомими – слави вони особисто Чапліну не принесли. 

Після того як Бен пішов з "Game On", він зіграв головні ролі у фільмі "Правда про кішок і собак" (1996), культовій військовій драмі "Тонка червона лінія", "Відлік вбивств" (2002), "Шукачі пригод" (2002) і "Іменинниця" (2001). 

Актор брав участь не лише в зйомках кінофільмів і телесеріалів, але і в театральних постановках. Серед них – п'єса Нейла ЛаБьюта "This Is How It Goes", а також "The Glass Menagerie", за яку Чаплін отримав номінацію на винагороду "Olivier Award" як "кращий актор другого плану", і "The Retreat from Moscow", що принесла Чапліну номінацію на "Тоні". 

Серед інших відомих фільмів актора – "Краса по-англійськи" (2004) "Хромофобія"(2005), "Нове Світло" (2005), "Два тижні" (2006), "Мій домашній динозавр" (2007), "Я і Орсон Уеллс" (2008), а також "Доріан Грей" (2009).


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я:
19 вересня 2019
Ваш коментар